
Magazin calculatoare, sisteme de supraveghere,sisteme de alarma, webdesign
Tel: (+40) 371 710 771
Fax: (+40) 371 710 771
Email: office@officeconect.ro
Office Conect SRL
Str. 3 Nr. 1128, Paleu, BIHOR, RO
| General | |
| Recomandat pentru | Office |
| Tip panel | VA |
| Diagonala | 48.9 inch |
| Rezolutie | 3840 x 1080 pixeli |
| Timp de raspuns | 5 ms |
| Refresh Rate | 60 Hz |
| Rata de aspect | 32:9 |
| Contrast | 3000:1 (normal) |
| Luminozitate | 300 cd/mp |
| Unghi de vizibilitate | 178/178 grade |
| Culoare | Negru |
| Putere consumata | 54 W (normal) 0.5 W (standby) |
| Boxe integrate | 2x 7 W |
| Functii | KVM |
| Dimensiuni | Cu suport: 1203 x 526 x 382 mm Fara suport: 1203 x 369 x 194 mm |
| Greutate | Cu suport: 15.1 kg Fara suport: 12 kg |
| Montare perete | 100 x 100 VESA |
| Plug and play | Da |
| Accesorii incluse | Cablu alimentare |
| Tehnologii | Bluelight Reducer Flicker-Free |
| Curbat | Da |
| Curbura | 1800R |
| Tehnologii | |
| Flicker Free | Da |
| Blue Light Reducer | Da |
| Ergonomie | |
| Inclinare | -2/+15 |
| Picior pivotant | -15/+15 |
| Inaltime ajustabila | 120 mm |
| Porturi | |
| HDMI | 1 |
| Display Port | 1 |
| USB | 3x USB 3.0 (1 upstream, 2 downstream) |
| USB Type-C | 2 |
| Jack | 1 |
| Built-in USB hub | Yes |
|---|---|
| Maximum refresh rate | 144 Hz |
| Number of speakers | 2 |
| Swivelling | Yes |
| Luminozitate maximă | 250 – 349 cd/m2 |
| Touchscreen | |
| Webcam | Nu |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| HDR | Nu |
| HDMI | Da |
| DVI | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Culoare monitor | Negru |
| Backlight type | LED |
| Harmonized System (HS) code | 85285210 |
| Tip panel | VA |
| Refresh rate | 100 – 144 Hz |
| Timp de răspuns monitor | 4 – 5 ms |
| Boxe integrate | Da |
| DisplayPort | Da |
| FreeSync | Nu |
| Response time | 5 ms |
| Diagonala monitor | Peste 41 inch |
| USB Type-C | Da |
| Built-in KVM switch | Yes |
| Energy efficiency class (SDR) | G |
| Number of upstream ports | 1 |
| USB upstream port type | USB Type-C |
| USB Type-A downstream ports quantity | 3 |
| Ecran Curbat: | Da |
| Height adjustment | Yes |
| Flicker-free technology | Yes |
| Rata de aspect | 32:9 |
| Native aspect ratio | 32:9 |
| Screen curvature rating | 1800R |
| USB hub version | 2.0 / 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Display brightness (typical) | 300 cd/m² |
| Rezoluție monitor | 3840 x 1080 |
| Display resolution | 3840 x 1080 pixels |
| Display technology | QLED |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 54 kWh |
| Display diagonal | 124.5 cm (49) |
| Aspect ratio | 32:9 |
| Weight (with stand) | 15 kg |
| Power consumption (typical) | 54 W |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 407918 |
| Width (with stand) | 1203 mm |
| Depth (with stand) | 381.6 mm |
| Height (with stand) | 525.5 mm |
| Producator | SAMSUNG |
| Garantie | 24 |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.
Recenzii
Nu există recenzii până acum.