
Magazin calculatoare, sisteme de supraveghere,sisteme de alarma, webdesign
Tel: (+40) 371 710 771
Fax: (+40) 371 710 771
Email: office@officeconect.ro
Office Conect SRL
Str. 3 Nr. 1128, Paleu, BIHOR, RO
| General | |
| Recomandat pentru | Gaming |
| Tip panel | VA |
| Diagonala | 34 inch |
| Rezolutie | 3440 x 1440 pixeli |
| Timp de raspuns | 1 ms |
| Refresh Rate | 165 Hz |
| Rata de aspect | 21:9 |
| Contrast | 2500:1 (normal) |
| Luminozitate | 250 cd/mp |
| Unghi de vizibilitate | 178/178 grade |
| Standarde | NTSC: 72% Coverage |
| Culoare | Negru |
| Putere consumata | 38 W (normal) 0.5 W (standby) |
| Dimensiuni | Cu suport: 807 x 475 x 273 mm Fara suport: 807 x 381 x 153 mm |
| Greutate | Cu suport: 5.6 kg Fara suport: 5.2 kg |
| Montare perete | 75 x 75 VESA |
| Plug and play | Da |
| Accesorii incluse | Cablu alimentare Cablu Display Port |
| Tehnologii | Flicker-Free Bluelight Reducer FreeSync Premium HDR10 |
| Curbat | Da |
| Curbura | 1000R |
| Tehnologii | |
| FreeSync | Da |
| Flicker Free | Da |
| Blue Light Reducer | Da |
| HDR | Ready |
| Ergonomie | |
| Inclinare | -2/+18 |
| Porturi | |
| HDMI | 1 |
| Display Port | 1 |
| Jack | 1 |
| DisplayPort version | 1.4 |
|---|---|
| Operating relative humidity (H-H) | 10 – 80% |
| High Dynamic Range (HDR) supported | Yes |
| HDMI version | 2.0 |
| Maximum refresh rate | 165 Hz |
| Low Blue Light technology | Yes |
| Display technology | LED |
| DVI port | No |
| Timp de răspuns monitor | 1 – 3 ms |
| Luminozitate maximă | 250 – 349 cd/m2 |
| Touchscreen | |
| Webcam | Nu |
| Boxe integrate | Nu |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| FreeSync | Da |
| USB Type-C | Nu |
| HDMI | Da |
| DVI | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Culoare monitor | Negru |
| Panel mounting interface | 75 x 75 mm |
| Harmonized System (HS) code | 85285210 |
| Tip panel | VA |
| Refresh rate | 100 – 144 Hz |
| DisplayPort | Da |
| Dynamic contrast ratio marketing name | Mega Infinity DCR |
| AMD FreeSync | Yes |
| AMD FreeSync type | FreeSync Premium |
| Audio input | No |
| On Screen Display (OSD) | Yes |
| HDR | Da |
| Energy efficiency class (SDR) | G |
| Diagonala monitor | 30 – 40 inch |
| High Dynamic Range (HDR) technology | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Operating temperature (T-T) | 10 – 40 °C |
| Power cable length | 1.5 m |
| TV tuner integrated | No |
| Rezoluție monitor | 3440 x 1440 |
| Rata de aspect | 21:9 |
| Ecran Curbat: | Da |
| Display diagonal | 86.4 cm (34) |
| Display resolution | 3440 x 1440 pixels |
| Native aspect ratio | 21:9 |
| HD type | UltraWide Quad HD |
| Cables included | AC, DisplayPort |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours | 55 kWh |
| Flicker-free technology | Yes |
| Stand included | Yes |
| Power consumption (max) | 50 W |
| Screen curvature rating | 1000R |
| Viewable size, horizontal | 79.7 cm |
| Viewable size, vertical | 33.4 cm |
| Display diagonal (metric) | 86 cm |
| Width (with stand) | 806.6 mm |
| Width (without stand) | 806.6 mm |
| Feet colour | Black |
| Contrast ratio (typical) | 2500:1 |
| Weight (with stand) | 5.6 kg |
| Power consumption (typical) | 37 W |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 37 kWh |
| Weight (without stand) | 5.2 kg |
| Tilt angle range | -2 – 18° |
| Depth (with stand) | 272.6 mm |
| Digital signal format system | Not supported |
| Package weight | 7.9 kg |
| Package height | 216 mm |
| Pixel Pitch | 0.2316 x 0.2316 mm |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 403344 |
| Height (with stand) | 475.3 mm |
| Depth (without stand) | 152.7 mm |
| Height (without stand) | 380.9 mm |
| Package width | 901 mm |
| Package depth | 441 mm |
| Producator | SAMSUNG |
| Garantie | 24 |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.
Recenzii
Nu există recenzii până acum.