
Magazin calculatoare, sisteme de supraveghere,sisteme de alarma, webdesign
Tel: (+40) 371 710 771
Fax: (+40) 371 710 771
Email: office@officeconect.ro
Office Conect SRL
Str. 3 Nr. 1128, Paleu, BIHOR, RO
| Recomandat pentru | Multimedia |
| Tip panel | VA |
| Diagonala | 31.5 inch |
| Rezolutie | 2560 x 1440 pixeli |
| Timp de raspuns | 5 ms |
| Refresh Rate | 75 Hz |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Contrast | 3000:1 (normal) |
| Luminozitate | 300 cd/mp |
| Unghi de vizibilitate | 178/178 grade |
| Standarde | sRGB: 99% Coverage |
| Culoare | Negru |
| Putere consumata | 32 W (normal) 0.5 W (standby) |
| Dimensiuni | Cu suport: 716 x 581 x 211 mm Fara suport: 716 x 425 x 41 mm |
| Greutate | Cu suport: 6.9 kg Fara suport: 4.8 |
| Montare perete | 100 x 100 VESA |
| Plug and play | Da |
| Accesorii incluse | Cablu alimentare |
| Tehnologii | Bluelight Reducer Flicker-Free FreeSync HDR10 |
| Tehnologii | |
| FreeSync | Da |
| Flicker Free | Da |
| Blue Light Reducer | Da |
| HDR | Ready |
| Ergonomie | |
| Inclinare | -2/+25 |
| Picior pivotant | -30/+30 |
| Ecran pivotant | 90 grade |
| Inaltime ajustabila | 120 mm |
| Porturi | |
| HDMI | 1 |
| Display Port | 1 |
| USB | 3x USB 3.0 (1 upstream, 2 downstream) |
| Jack | 1 |
| Pivot | Yes |
|---|---|
| Built-in USB hub | Yes |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 – 80% |
| High Dynamic Range (HDR) supported | Yes |
| Swivelling | Yes |
| Display resolution | 2560 x 1440 pixels |
| HD type | Quad HD |
| Refresh rate | – Sub 100 Hz |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Luminozitate maximă | 250 – 349 cd/m2 |
| Touchscreen | |
| Webcam | Nu |
| Boxe integrate | Nu |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| FreeSync | Da |
| USB Type-C | Nu |
| HDMI | Da |
| DVI | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Culoare monitor | Negru |
| Maximum refresh rate | 75 Hz |
| Market positioning | Home |
| Harmonized System (HS) code | 85285210 |
| Tip panel | VA |
| Timp de răspuns monitor | 4 – 5 ms |
| DisplayPort | Da |
| Aspect ratio | 16:9 |
| AMD FreeSync | Yes |
| Energy efficiency class (SDR) | F |
| Response time | 5 ms |
| HDR | Da |
| Display number of colours | 1.07 billion colours |
| Picture-in-Picture | Yes |
| Diagonala monitor | 30 – 40 inch |
| Rezoluție monitor | 2560 x 1440 |
| Display diagonal | 81.3 cm (32) |
| Dynamic contrast ratio marketing name | Mega Contrast |
| High Dynamic Range (HDR) technology | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Height adjustment | 12 cm |
| Pivot angle | -30 – 30° |
| Tilt angle range | -2 – 25° |
| Operating temperature (T-T) | 10 – 40 °C |
| Height (without stand) | 424.7 mm |
| Viewable size, horizontal | 69.7 cm |
| AMD FreeSync type | FreeSync |
| Viewable size, vertical | 39.2 cm |
| Game mode | Yes |
| Power consumption (typical) | 32 W |
| DisplayPort version | 1.2 |
| Cables included | AC, HDMI, USB |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 32 kWh |
| USB hub version | 2.0 / 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Width (with stand) | 716.2 mm |
| Depth (with stand) | 211.4 mm |
| Height (with stand) | 580.5 mm |
| Width (without stand) | 716.2 mm |
| Depth (without stand) | 41.3 mm |
| Package width | 800 mm |
| Package depth | 511 mm |
| Package height | 171 mm |
| Package weight | 9 kg |
| Compatible operating systems | Windows 10 |
| Weight (without stand) | 4.8 kg |
| Swivel angle range | -2 – 92° |
| Weight (with stand) | 6.9 kg |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours | 50 kWh |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 438652 |
| Producator | SAMSUNG |
| Garantie | 24 |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.
Recenzii
Nu există recenzii până acum.