
Magazin calculatoare, sisteme de supraveghere,sisteme de alarma, webdesign
Tel: (+40) 371 710 771
Fax: (+40) 371 710 771
Email: office@officeconect.ro
Office Conect SRL
Str. 3 Nr. 1128, Paleu, BIHOR, RO
MONITOR SAMSUNG LS27AG30ANUXEN 27 inch, Curvature: FLAT , Panel Type:VA, Resolution: 1,920 x 1,080, Aspect Ratio: 16:9, Refresh Rate:144Hz ,Response time GtG: 1 (MPRT) ms, Brightness: 250 cd/m², Contrast(static): 3000 : 1, Contrast (dynamic): Mega DCR, Viewing angl e:178°/178°, Colours: 16.7M, Adjustability: Tilt: -5.0°(±2.0°) ~20.0°(±2.0°), Height Adjust: 120.0 ± 5.0 mm, Pivot: -2.0°(±2.0°) ~92.0°(±2.0°), Swivel: -15.0°(±2.0°) ~ 15.0°(±2.0°), Connectivity: 1xHDMI1.4, 1xDisplayPort 1.2, Headphone out, VESA: 100×100
| MNT-Resolution | FHD |
|---|---|
| MNT-Screen-Size | 27.x" |
| Pivot | Yes |
| Screen-Format | 16:9 |
| Tech-3D | No |
| MNT-Color | Black |
| Package height | 218 mm |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 – 80% |
| HDMI version | 1.4 |
| Maximum refresh rate | 144 Hz |
| Display technology | LED |
| Rezoluție monitor | 1920 x 1080 |
| Timp de răspuns monitor | 1 – 3 ms |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Luminozitate maximă | 250 – 349 cd/m2 |
| Touchscreen | |
| Webcam | Nu |
| Boxe integrate | Nu |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| FreeSync | Da |
| HDR | Nu |
| USB Type-C | Nu |
| HDMI | Da |
| DVI | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Culoare monitor | Negru |
| Market positioning | Home |
| Diagonala monitor | 26 – 29 inch |
| Tip panel | VA |
| Refresh rate | 100 – 144 Hz |
| DisplayPort | Da |
| Supported graphics resolutions | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| AMD FreeSync | Yes |
| AMD FreeSync type | FreeSync Premium |
| Energy efficiency class (SDR) | F |
| Wall mountable | Yes |
| Operating temperature (T-T) | 10 – 40 °C |
| Game mode | Yes |
| Height adjustment | Yes |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 26 kWh |
| Screen shape | Flat |
| Flicker-free technology | Yes |
| DisplayPort version | 1.2 |
| Display diagonal (metric) | 68 cm |
| Weight (with stand) | 5.3 kg |
| Depth (with stand) | 234.1 mm |
| Energy efficiency class (HDR) | F |
| Package weight | 7.8 kg |
| Weight (without stand) | 3.8 kg |
| Power consumption (typical) | 26 W |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours | 38 kWh |
| Power consumption (max) | 27 W |
| Package depth | 464 mm |
| Width (with stand) | 618.2 mm |
| Height (with stand) | 520.5 mm |
| Width (without stand) | 618.2 mm |
| Depth (without stand) | 92.2 mm |
| Height (without stand) | 377.2 mm |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 1245741 |
| Producator | SAMSUNG |
| Garantie | 36 |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.
Recenzii
Nu există recenzii până acum.