
Magazin calculatoare, sisteme de supraveghere,sisteme de alarma, webdesign
Tel: (+40) 371 710 771
Fax: (+40) 371 710 771
Email: office@officeconect.ro
Office Conect SRL
Str. 3 Nr. 1128, Paleu, BIHOR, RO
Monitor 27″ PHILIPS 276C8, IPS, WLED, antireflex 3H, 16:9, QHD 2560×1440, 75 Hz, 4 ms, 350 cd/mp, 1000:1, 178/178, Flicker-free, Low BlueMode, Free sync, EasyRead, 2*HDMI, USB-C 3.2 Gen1, audio out, PIP/ PBP,Kensington lock, cabluri HDMI/ USB-C incluse, culoarenegru
| MNT-Resolution | QHD |
|---|---|
| MNT-Screen-Size | 27.x" |
| Screen-Format | 16:9 |
| Tech-3D | No |
| Segment | |
| Gama monitor | Consumer |
| Manual | Yes |
| Plug and Play | Yes |
| Storage relative humidity (H-H) | 10 – 90% |
| Operating temperature (T-T) | 0 – 40 °C |
| Storage temperature (T-T) | -20 – 60 °C |
| AC input frequency | 50 – 60 Hz |
| Built-in USB hub | Yes |
| Operating relative humidity (H-H) | 20 – 80% |
| On/off switch | Yes |
| High Dynamic Range (HDR) supported | Yes |
| Contrast ratio (typical) | 1000:1 |
| Display brightness (typical) | 350 cd/m² |
| Audio output | Yes |
| Display resolution | 2560 x 1440 pixels |
| HD type | Quad HD |
| Non-operating altitude | 0 – 12192 m |
| Package height | 525 mm |
| Tip panel | IPS |
| Refresh rate | – Sub 100 Hz |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Touchscreen | |
| Webcam | Nu |
| Boxe integrate | Nu |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| FreeSync | Da |
| DisplayPort | Nu |
| HDMI | Da |
| DVI | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Culoare monitor | Negru |
| Maximum refresh rate | 75 Hz |
| Digital vertical frequency | 48 – 75 Hz |
| Market positioning | Home |
| Harmonized System (HS) code | 85285210 |
| Diagonala monitor | 26 – 29 inch |
| Timp de răspuns monitor | 4 – 5 ms |
| Luminozitate maximă | 350 – 499 cd/m2 |
| Backlight type | W-LED |
| Aspect ratio | 16:9 |
| DDC/CI | Yes |
| Haze rate | 25% |
| Surface hardness | 3H |
| Display sRGB | Yes |
| AMD FreeSync | Yes |
| Audio input | No |
| On Screen Display (OSD) | Yes |
| Number of OSD languages | 21 |
| LED indicators | Operation, Stand-by |
| Energy efficiency class (SDR) | F |
| Power supply type | External |
| Operating altitude | 0 – 3658 m |
| Package width | 680 mm |
| Doesn't contain | Mercury, PVC/BFR |
| Exterior finish type | Textured |
| Recyclable packaging material | 100% |
| Heavy metals free | Hg (mercury), Pb (lead) |
| EasyRead mode | Yes |
| LowBlue mode | Yes |
| Mean time between failures (MTBF) | 50000 h |
| HDR | Da |
| USB Type-C | Da |
| Picture-in-Picture | Yes |
| Bundled software | SmartControl |
| Picture-by-Picture (PbP) | Yes |
| Picture enhancement | SmartImage |
| Rezoluție monitor | 2560 x 1440 |
| High Dynamic Range (HDR) technology | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| USB hub version | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Number of upstream ports | 1 |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours | 36 kWh |
| 3D | No |
| USB upstream port type | USB Type-C |
| USB Power Delivery up to | 65 W |
| TV tuner integrated | No |
| Vertical scan range | 48 – 75 Hz |
| Montare VESA | Nu |
| Component video sync | Separate sync, Sync-on-green (SOG) |
| Height (with stand) | 455 mm |
| Separate H/V sync | Yes |
| Width (with stand) | 611 mm |
| Width (without stand) | 611 mm |
| Pixel density | 109 ppi |
| Pixel Pitch | 0.233 x 0.233 mm |
| Viewable size, horizontal | 59.7 cm |
| Sync-on-green (SOG) | Yes |
| Compliance certificates | RoHS, WEEE |
| Depth (with stand) | 185 mm |
| VESA mounting | No |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 31 kWh |
| Dynamic contrast ratio marketing name | Mega Infinity |
| Horizontal scan range | 30 – 114 kHz |
| Digital horizontal frequency | 30 – 114 kHz |
| Display diagonal (metric) | 68.47 cm |
| Colour gamut | 114% |
| sRGB coverage (typical) | 131% |
| NTSC coverage (typical) | 114% |
| HDMI version | 1.4/2.0a |
| Power consumption (typical) | 21.58 W |
| Weight (with stand) | 4.26 kg |
| Depth (without stand) | 20 mm |
| Height (without stand) | 362 mm |
| Weight (without stand) | 3.18 kg |
| Package depth | 225 mm |
| Package weight | 6.81 kg |
| Cables included | AC, HDMI, USB Type-C |
| Certification | CE Mark, FCC Class B, RCM, CECP, CU, SASO, KUCAS, cETLus, TUV/ISO9241-307 |
| MultiView | PIP/PBP mode |
| Regulatory Approvals | CE Mark; FCC Class B; RCM; CECP; CU; SASO; KUCAS; cETLus; TUV/ISO9241-307 |
| Producator | PHILIPS |
| Garantie | 36 |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.
Recenzii
Nu există recenzii până acum.