
Magazin calculatoare, sisteme de supraveghere,sisteme de alarma, webdesign
Tel: (+40) 371 710 771
Fax: (+40) 371 710 771
Email: office@officeconect.ro
Office Conect SRL
Str. 3 Nr. 1128, Paleu, BIHOR, RO
| General | |
| Recomandat pentru | Grafica |
| Tip panel | IPS |
| Diagonala | 27 inch |
| Anti-Glare | Da |
| Rezolutie | 2560 x 1440 pixeli |
| Timp de raspuns | 5 ms |
| Refresh Rate | 60 Hz |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Contrast | 1000:1 (normal) |
| Luminozitate | 350 cd/mp |
| Densitate pixeli | 109 PPI |
| Unghi de vizibilitate | 178/178 grade |
| Dimensiune punct | 0.2331 mm |
| Standarde | sRGB: 100% Coverage DCI-P3: 95% Coverage |
| Culoare | Negru/Argintiu |
| Putere consumata | 20 W (normal) 0.5 W (standby) |
| Montare perete | 100 x 100 VESA |
| Plug and play | Da |
| Accesorii incluse | Cablu alimentare |
| Tehnologii | Bluelight Reducer Flicker-Free |
| Tehnologii | |
| Flicker Free | Da |
| Blue Light Reducer | Da |
| Ergonomie | |
| Inclinare | -5/+21 |
| Picior pivotant | -90/+90 |
| Ecran pivotant | 90 grade |
| Inaltime ajustabila | 150 mm |
| Porturi | |
| HDMI | 1 |
| Display Port | 2 |
| USB | 3x USB 3.2 |
| USB Type-C | 2 |
| Jack | 1 |
| RJ-45 | 1 |
| Built-In-PC | No |
|---|---|
| Touch | No |
| LFD-Segment | Standard |
| LFD-Resolution | QHD |
| Refresh rate | – Sub 100 Hz |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Touchscreen | |
| Portabil | Nu |
| HDR | Nu |
| HDMI | Da |
| DVI | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| DisplayPort | Da |
| Diagonala monitor | 27 inch |
| Tip panel | IPS |
| Rezoluție monitor | 2560 x 1440 |
| Timp de răspuns monitor | 5 ms |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Luminozitate maximă | 350 cd/m² (typical) |
| Webcam | Nu |
| Boxe integrate | Nu |
| Montare VESA | Da |
| G-Sync | Nu |
| FreeSync | Nu |
| USB Type-C | Da |
| Culoare monitor | Alte culori |
| Producator | DELL |
| Garantie | 36 |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.
Recenzii
Nu există recenzii până acum.