
Magazin calculatoare, sisteme de supraveghere,sisteme de alarma, webdesign
Tel: (+40) 371 710 771
Fax: (+40) 371 710 771
Email: office@officeconect.ro
Office Conect SRL
Str. 3 Nr. 1128, Paleu, BIHOR, RO
| General | |
| Recomandat pentru | Multimedia |
| Tip panel | VA |
| Diagonala | 34 inch |
| Anti-Glare | Da |
| Rezolutie | 3440 x 1440 pixeli |
| Timp de raspuns | 4 ms |
| Refresh Rate | 100 Hz |
| Rata de aspect | 21:9 |
| Contrast | 3000:1 (normal) |
| Luminozitate | 300 cd/mp |
| Densitate pixeli | 109 PPI |
| Unghi de vizibilitate | 178/178 grade |
| Dimensiune punct | 0.23175 mm |
| Standarde | sRGB: 99% Coverage DCI-P3: 90% Coverage |
| Culoare | Negru/Argintiu |
| Putere consumata | 32 W (normal) 0.3 W (standby) |
| Boxe integrate | 2x 5 W |
| Montare perete | 100 x 100 VESA |
| Plug and play | Da |
| Accesorii incluse | Cablu alimentare |
| Tehnologii | Bluelight Reducer Flicker-Free FreeSync |
| Curbat | Da |
| Curbura | 1800R |
| Tehnologii | |
| FreeSync | Da |
| Flicker Free | Da |
| Blue Light Reducer | Da |
| Ergonomie | |
| Inclinare | -5/+21 |
| Inaltime ajustabila | 100 mm |
| Porturi | |
| HDMI | 2 |
| Display Port | 1 |
| USB | 3x USB 3.0 (1 upstream, 2 downstream) |
| Built-In-PC | No |
|---|---|
| Pivot | No |
| Touch | No |
| Wi-Fi | No |
| LFD-Segment | Standard |
| LFD-Resolution | QHD |
| Compliance certificates | RoHS |
| Power consumption (standby) | 0.3 W |
| Quick start guide | Yes |
| Plug and Play | Yes |
| Storage relative humidity (H-H) | 10 – 90% |
| Operating temperature (T-T) | 0 – 40 °C |
| Storage temperature (T-T) | -20 – 60 °C |
| Built-in USB hub | Yes |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 – 80% |
| Built-in speaker(s) | Yes |
| Number of speakers | 2 |
| Audio output | Yes |
| Operating altitude | 0 – 5000 m |
| Non-operating altitude | 0 – 12192 m |
| Doesn't contain | PVC/BFR |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Luminozitate maximă | 250 – 349 cd/m2 |
| Touchscreen | |
| Webcam | Nu |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| FreeSync | Da |
| HDR | Nu |
| USB Type-C | Nu |
| HDMI | Da |
| DVI | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Backlight type | LED |
| HDCP | Yes |
| Depth (with stand) | 210 mm |
| Harmonized System (HS) code | 85285210 |
| Tip panel | VA |
| Refresh rate | 100 – 144 Hz |
| Timp de răspuns monitor | 4 – 5 ms |
| Boxe integrate | Da |
| DisplayPort | Da |
| AMD FreeSync | Yes |
| Front bezel colour | Black |
| Detachable stand | Yes |
| Height adjustment | 10 cm |
| On Screen Display (OSD) | Yes |
| Energy efficiency class (HDR) | Not available |
| Power supply type | Internal |
| Energy efficiency class (SDR) | G |
| Heavy metals free | Hg (mercury) |
| Diagonala monitor | 30 – 40 inch |
| USB upstream port type | USB Type-B |
| Number of upstream ports | 1 |
| USB Type-A downstream ports quantity | 2 |
| Feet colour | Silver |
| Rezoluție monitor | 3440 x 1440 |
| Rata de aspect | 21:9 |
| Display diagonal | 86.4 cm (34) |
| Display resolution | 3440 x 1440 pixels |
| Native aspect ratio | 21:9 |
| HD type | Wide Quad HD |
| Colour gamut standard | DCI-P3 |
| Power consumption (typical) | 32 W |
| Pixel density | 109 ppi |
| RMS rated power | 10 W |
| Maximum refresh rate | 100 Hz |
| Flicker-free technology | Yes |
| Tilt angle range | -5 – 21° |
| Stand included | Yes |
| DisplayPort version | 1.2 |
| Swivelling | No |
| Cables included | AC, HDMI, USB |
| Culoare monitor | Alb |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 32 kWh |
| USB hub version | 2.0 / 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Viewable size, horizontal | 79.7 cm |
| Viewable size, vertical | 33.4 cm |
| Display brightness (typical) | 300 cd/m² |
| Response time | 4 ms |
| Pixel Pitch | 0.23175 x 0.23175 mm |
| High Dynamic Range (HDR) supported | No |
| Weight (without stand) | 6.7 kg |
| Vertical scan range | 48 – 100 Hz |
| Depth (without stand) | 64 mm |
| Supported video modes | 480i, 480p, 576p, 720p, 1080i, 1080p |
| Viewable size diagonal | 86.4 cm |
| Display diagonal (metric) | 86.42 cm |
| Colour gamut | 89.2% |
| sRGB coverage (typical) | 99.7% |
| HDMI version | 2.2 |
| Power consumption (max) | 92 W |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 428231 |
| Width (with stand) | 808.2 mm |
| Height (with stand) | 489.4 mm |
| Weight (with stand) | 9.8 kg |
| Width (without stand) | 808.2 mm |
| Height (without stand) | 364.5 mm |
| Bezel width (side) | 8.65 mm |
| Bezel width (top) | 8.64 mm |
| Bezel width (bottom) | 2.21 cm |
| Package width | 468.1 mm |
| Package depth | 950 mm |
| Package height | 225 mm |
| Package weight | 14.9 kg |
| Producator | DELL |
| Garantie | 36 |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.
Recenzii
Nu există recenzii până acum.