
Magazin calculatoare, sisteme de supraveghere,sisteme de alarma, webdesign
Tel: (+40) 371 710 771
Fax: (+40) 371 710 771
Email: office@officeconect.ro
Office Conect SRL
Str. 3 Nr. 1128, Paleu, BIHOR, RO
| Recomandat pentru | Multimedia |
| Tip panel | VA |
| Diagonala | 31.5 inch |
| Rezolutie | 3840 x 2160 pixeli |
| Timp de raspuns | 4 ms |
| Refresh Rate | 60 Hz |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Contrast | 3000:1 (normal) |
| Luminozitate | 300 cd/mp |
| Unghi de vizibilitate | 178/178 grade |
| Culoare | Negru/Argintiu |
| Putere consumata | 76 W (normal) 0.5 W (standby) |
| Boxe integrate | 2x 2 W |
| Dimensiuni | Cu suport: 726.4 x 522.2 x 215 mm |
| Greutate | Cu suport: 7.5 Kg |
| Montare perete | 100 x 100 VESA |
| Plug and play | Da |
| Tehnologii | |
| FreeSync | Da |
| Flicker Free | Da |
| Blue Light Reducer | Da |
| Ergonomie | |
| Inclinare | -5/+15 |
| Porturi | |
| HDMI | 1 |
| Display Port | 1 |
| USB Type-C | 1 |
| MNT-Resolution | UHD 4K |
|---|---|
| MNT-Screen-Size | 31.X” |
| Screen-Format | 16:9 |
| Tech-3D | No |
| Display | LED |
| MNT-Color | Black |
| Power consumption (standby) | 0.3 W |
| Manual | Yes |
| Windows operating systems supported | Yes |
| Mac operating systems supported | Yes |
| Quick start guide | Yes |
| Storage relative humidity (H-H) | 10 – 90% |
| Storage temperature (T-T) | -20 – 60 °C |
| AC input frequency | 50 – 60 Hz |
| Built-in USB hub | Yes |
| DisplayPort version | 1.4 |
| Operating temperature (T-T) | 5 – 40 °C |
| On/off switch | Yes |
| USB ports quantity | 1 |
| High Dynamic Range (HDR) supported | Yes |
| HDMI version | 2.0 |
| Pixel density | 140 ppi |
| Number of speakers | 2 |
| Low Blue Light technology | Yes |
| Display technology | LED |
| Display diagonal | 80 cm (31.5) |
| Display resolution | 3840 x 2160 pixels |
| HD type | 4K Ultra HD |
| Colour | Yes |
| DVI port | No |
| Refresh rate | – Sub 100 Hz |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Luminozitate maximă | 250 – 349 cd/m2 |
| Touchscreen | |
| Webcam | Nu |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| FreeSync | Da |
| USB Type-C | Nu |
| HDMI | Da |
| DVI | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Backlight type | LED |
| HDCP | Yes |
| Harmonized System (HS) code | 85285210 |
| Tip panel | VA |
| Timp de răspuns monitor | 4 – 5 ms |
| Boxe integrate | Da |
| DisplayPort | Da |
| AMD FreeSync | Yes |
| On Screen Display (OSD) | Yes |
| Cable lock slot | No |
| Rezoluție monitor | 3840 x 2160 |
| HDR | Da |
| Energy efficiency class (SDR) | G |
| Diagonala monitor | 30 – 40 inch |
| Display diagonal (metric) | 80 cm |
| High Dynamic Range (HDR) technology | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Number of upstream ports | 1 |
| HDCP version | 2.2 |
| Package height | 160 mm |
| USB upstream port type | USB Type-C |
| TV tuner integrated | No |
| Tilt angle range | -5 – 15° |
| AMD FreeSync type | FreeSync |
| Package weight | 10.2 kg |
| Colour gamut standard | DCI-P3 |
| Contrast ratio (dynamic) | 20000000:1 |
| Culoare monitor | Alte culori |
| Operating relative humidity (H-H) | 20 – 90% |
| Thin client installed | No |
| Feet colour | Black, Grey |
| Number of OSD languages | 18 |
| Screen shape | Flat |
| Flicker-free technology | Yes |
| Stand included | Yes |
| Display number of colours | 1.073 billion colours |
| Colour gamut | 95% |
| Weight (with stand) | 7.5 kg |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours | 52 kWh |
| Display brightness (typical) | 300 cd/m² |
| Response time | 4 ms |
| Depth (with stand) | 215 mm |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 41 kWh |
| Weight (without stand) | 6.1 kg |
| USB Power Delivery | No |
| No flickering | Yes |
| RMS rated power | 4 W |
| Package width | 560 mm |
| Package volume | 16 cm³ |
| Supported graphics resolutions | 1920 x 1080 (HD 1080), 3860 x 2160 |
| Smart modes | Filmmaker |
| Product colour | Black, Grey, Metallic |
| Power consumption (max) | 76 W |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 342312 |
| Width (with stand) | 726.4 mm |
| Height (with stand) | 522.2 mm |
| Width (without stand) | 726.4 mm |
| Depth (without stand) | 65.2 mm |
| Height (without stand) | 442.5 mm |
| Package depth | 956 mm |
| AC adapter included | No |
| POWER | 76 W |
| Resolution | 3840 x 2160 pixels |
| Certification | TÜV |
| Product weight | 7.48 kg (16.5 lbs) |
| Net weight | 10.2 kg |
| Storage | N/A |
| Producator | BENQ |
| Garantie | 36 |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.
Recenzii
Nu există recenzii până acum.