
Magazin calculatoare, sisteme de supraveghere,sisteme de alarma, webdesign
Tel: (+40) 371 710 771
Fax: (+40) 371 710 771
Email: office@officeconect.ro
Office Conect SRL
Str. 3 Nr. 1128, Paleu, BIHOR, RO
| General | |
| Recomandat pentru | Gaming |
| Tip panel | TN |
| Diagonala | 27 inch |
| Rezolutie | 1920 x 1080 pixeli |
| Refresh Rate | 240 Hz |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Contrast | 1000:1 (normal) 12.000.000:1 (dynamic) |
| Luminozitate | 320 cd/mp |
| Unghi de vizibilitate | 170/160 grade |
| Dimensiune punct | 0.311 mm |
| Culoare | Negru |
| Putere consumata | 55 W (normal) 0.5 W (standby) |
| Dimensiuni | Cu suport: 633 x 419-559 x 245 mm Fara suport: 633 x 374 x 64 mm |
| Greutate | Cu suport: 8.7 kg |
| Montare perete | 100 x 100 VESA |
| Plug and play | Da |
| Accesorii incluse | Cablu alimentare Dust cover |
| Tehnologii | Flicker-Free Bluelight Reducer |
| Tehnologii | |
| Flicker Free | Da |
| Blue Light Reducer | Da |
| Ergonomie | |
| Inclinare | -5/+20 |
| Picior pivotant | -45/+45 |
| Ecran pivotant | 90 grade |
| Inaltime ajustabila | 140 mm |
| Porturi | |
| HDMI | 2 |
| Display Port | 1 |
| DVI | 1 |
| Jack | 1 |
| MNT-Screen-Size | 27.x" |
|---|---|
| Pivot | Yes |
| LFD-Resolution | FHD |
| Quick start guide | Yes |
| LED indicators | Yes |
| Built-in USB hub | Yes |
| On/off switch | Yes |
| Contrast ratio (typical) | 1000:1 |
| Maximum refresh rate | 240 Hz |
| Swivelling | Yes |
| Rezoluție monitor | 1920 x 1080 |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Luminozitate maximă | 250 – 349 cd/m2 |
| Touchscreen | |
| Webcam | Nu |
| Boxe integrate | Nu |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| FreeSync | Da |
| HDR | Nu |
| USB Type-C | Nu |
| HDMI | Da |
| Thunderbolt | Nu |
| Harmonized System (HS) code | 85285210 |
| Diagonala monitor | 26 – 29 inch |
| DisplayPort | Da |
| Supported graphics resolutions | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Response time (fast) | 1 ms |
| AMD FreeSync | Yes |
| Tip panel | TN |
| Panel type | TN |
| Swivel angle range | -45 – 45° |
| USB upstream port type | USB Type-B |
| Number of upstream ports | 1 |
| USB Type-A downstream ports quantity | 2 |
| 3D | No |
| HDMI version | 1.4/2.0 |
| TV tuner integrated | No |
| Timp de răspuns monitor | – Sub 1 ms |
| Pixel Pitch | 0.311 x 0.311 mm |
| Culoare monitor | Alte culori |
| DVI | Da |
| DVI port | Yes |
| Refresh rate | 201 – 300 Hz |
| Pivot angle | 0 – 90° |
| Height adjustment | 14 cm |
| AC input voltage | 90 – 264 V |
| DVI-D ports quantity | 1 |
| DisplayPort version | 1.2 |
| Response time | 0.5 ms |
| Contrast ratio (dynamic) | 12000000:1 |
| Display brightness (typical) | 320 cd/m² |
| Depth (without stand) | 63.5 mm |
| Power consumption (typical) | 55 W |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 343951 |
| Width (with stand) | 632.5 mm |
| Height (with stand) | 419.4 mm |
| Width (without stand) | 632.5 mm |
| Height (without stand) | 373.8 mm |
| Weight (without stand) | 8.7 kg |
| Package weight | 12.8 kg |
| Cables included | AC, DisplayPort, USB |
| Producator | BENQ |
| Garantie | 36 |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.
Recenzii
Nu există recenzii până acum.