
Magazin calculatoare, sisteme de supraveghere,sisteme de alarma, webdesign
Tel: (+40) 371 710 771
Fax: (+40) 371 710 771
Email: office@officeconect.ro
Office Conect SRL
Str. 3 Nr. 1128, Paleu, BIHOR, RO
| General | |
| Recomandat pentru | Grafica |
| Tip panel | IPS |
| Diagonala | 31.5 inch |
| Anti-Glare | Da |
| Rezolutie | 2560 x 1440 pixeli |
| Timp de raspuns | 5 ms |
| Refresh Rate | 165 Hz |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Contrast | 1000:1 (normal) 100.000.000:1 (dynamic) |
| Luminozitate | 600 cd/mp |
| Unghi de vizibilitate | 178/178 grade |
| Dimensiune punct | 0.277 mm |
| Nr. biti de culoare | 10 bits |
| Standarde | sRGB: 100% Coverage DCI-P3: 95% Coverage |
| Culoare | Negru |
| Putere consumata | 28 W (normal) 0.5 W (standby) |
| Boxe integrate | 2x 2 W |
| Dimensiuni | Cu suport: 727 x 472-602 x 245 mm Fara suport: 727 x 428 x 68 mm |
| Greutate | Cu suport: 11.7 kg Fara suport: 7.2 kg |
| Montare perete | 100 x 100 VESA |
| Plug and play | Da |
| Accesorii incluse | Cablu alimentare Desk C Clamp |
| Tehnologii | Bluelight Reducer Flicker-Free FreeSync Premium Pro VESA DisplayHDR 600 |
| Tehnologii | |
| FreeSync | Da |
| Flicker Free | Da |
| Blue Light Reducer | Da |
| HDR | VESA DisplayHDR 600 |
| Ergonomie | |
| Inclinare | -5/+23 |
| Picior pivotant | -30/+30 |
| Ecran pivotant | -90/+90 |
| Inaltime ajustabila | 130 mm |
| Porturi | |
| HDMI | 2 |
| Display Port | 1 |
| USB | 4x USB 3.2 (1 upstream, 3 downstream) |
| USB Type-C | 1 |
| Jack | 1 |
| MNT-Resolution | WQHD |
|---|---|
| MNT-Screen-Size | 32.x" |
| Pivot | Yes |
| Screen-Format | 16:9 |
| Tech-3D | No |
| MNT-Color | Black |
| Power consumption (off) | 0.5 W |
| AC input frequency | 50 – 60 Hz |
| Built-in USB hub | Yes |
| DisplayPort version | 1.4 |
| Contrast ratio (typical) | 1000:1 |
| HDMI version | 2.0 |
| Number of speakers | 2 |
| Maximum refresh rate | 165 Hz |
| Low Blue Light technology | Yes |
| Headphone connectivity | 3.5 mm |
| Swivelling | Yes |
| Display resolution | 2560 x 1440 pixels |
| HD type | Quad HD |
| Tip panel | IPS |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Touchscreen | |
| Webcam | Nu |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| HDR | Nu |
| HDMI | Da |
| DVI | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Culoare monitor | Negru |
| Backlight type | LED |
| Display surface | Matt |
| Tilt angle range | 23 – -5° |
| Power consumption (PowerSave) | 0.5 W |
| Harmonized System (HS) code | 85285210 |
| Timp de răspuns monitor | 4 – 5 ms |
| Luminozitate maximă | 350 – 499 cd/m2 |
| Boxe integrate | Da |
| DisplayPort | Da |
| FreeSync | Nu |
| Response time | 5 ms |
| USB Type-C | Da |
| Dynamic contrast ratio marketing name | SmartContrast |
| Number of USB Type-C upstream ports quantity | 1 |
| USB Power Delivery up to | 90 W |
| Energy efficiency class (SDR) | G |
| Diagonala monitor | 30 – 40 inch |
| Rezoluție monitor | 2560 x 1440 |
| Display diagonal | 81.3 cm (32) |
| USB hub version | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Number of upstream ports | 1 |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours | 80 kWh |
| Refresh rate | 145 – 200 Hz |
| Digital vertical frequency | 48 – 165 Hz |
| Height adjustment | 13 cm |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 40 kWh |
| Digital horizontal frequency | 30 – 250 kHz |
| Colour gamut standard | DCI-P3 |
| sRGB coverage (typical) | 100% |
| Power consumption (typical) | 28 W |
| USB Type-A downstream ports quantity | 4 |
| Screen shape | Flat |
| Flicker-free technology | Yes |
| Market positioning | Graphics design |
| Display number of colours | 1.073 billion colours |
| Colour gamut | 95% |
| Viewable size, horizontal | 70.8 cm |
| Viewable size, vertical | 39.9 cm |
| Width (with stand) | 727.1 mm |
| Depth (with stand) | 245 mm |
| Height (with stand) | 601.5 mm |
| Width (without stand) | 727.1 mm |
| Depth (without stand) | 67.7 mm |
| Height (without stand) | 428.1 mm |
| Package width | 840 mm |
| Package depth | 280 mm |
| Package height | 516 mm |
| Display brightness (typical) | 450 cd/m² |
| RMS rated power | 4 W |
| Weight (with stand) | 11.7 kg |
| Pixel Pitch | 0.277 x 0.277 mm |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 702776 |
| Weight (without stand) | 7.15 kg |
| Package weight | 16.8 kg |
| Certification | TÜV Flicker-free TÜV Low Blue Light VESA DisplayHDR 600 AMD FreeSync Premium Pro Calman Verified |
| Producator | ASUS |
| Garantie | 36 |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.
Recenzii
Nu există recenzii până acum.