
Magazin calculatoare, sisteme de supraveghere,sisteme de alarma, webdesign
Tel: (+40) 371 710 771
Fax: (+40) 371 710 771
Email: office@officeconect.ro
Office Conect SRL
Str. 3 Nr. 1128, Paleu, BIHOR, RO
Monitor Asus 31.5″ XG32UQ, Diagonal (inch): 31.5, Diagonal (cm): 80.5, Aspect ratio: 16:9, Panel: IPS, Resolution: 3840×2160, Refresh Rate: 160Hz, Response time GtG: 1ms, Brightness (max): 600 cd/m², Contrast (static) : 1000:1, Contrast (dynamic): 100M;1, Viewing angle: 178°/178°, Color Gamut Type: sRGB, Color Gamut Coverage: 130%, Colours: 1.07B, VESA Wallmount: 100×100, Tilt: +20°~-5°, HAS: 80mm, HDMI: x2, DisplayPort: x1, USB Hub: x2 USB-A 3.2, AUX: Yes
| MNT-Resolution | UHD 4K |
|---|---|
| MNT-Screen-Size | 32.x" |
| Screen-Format | 16:9 |
| Tech-3D | No |
| MNT-Color | Black |
| Quick start guide | Yes |
| AC input frequency | 50 – 60 Hz |
| Built-in USB hub | Yes |
| DisplayPort version | 1.4 |
| High Dynamic Range (HDR) supported | Yes |
| Contrast ratio (typical) | 1000:1 |
| High Dynamic Range (HDR) technology | DisplayHDR 600 |
| Headphone connectivity | 3.5 mm |
| Display resolution | 3840 x 2160 pixels |
| HD type | 4K Ultra HD |
| Swivelling | Yes |
| Tip panel | IPS |
| Timp de răspuns monitor | 1 – 3 ms |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Touchscreen | |
| Webcam | Nu |
| Boxe integrate | Nu |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| FreeSync | Da |
| USB Type-C | Nu |
| HDMI | Da |
| DVI | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Culoare monitor | Negru |
| Backlight type | LED |
| Power consumption (PowerSave) | 0.5 W |
| DisplayPort | Da |
| AMD FreeSync | Yes |
| Front bezel colour | Black |
| Detachable stand | Yes |
| Energy efficiency class (SDR) | F |
| Wall mountable | Yes |
| Rezoluție monitor | 3840 x 2160 |
| HDR | Da |
| Diagonala monitor | 30 – 40 inch |
| Display diagonal | 81.3 cm (32) |
| USB hub version | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| USB Type-A downstream ports quantity | 2 |
| Luminozitate maximă | 500 – 749 cd/m2 |
| Refresh rate | 145 – 200 Hz |
| Ecran Curbat: | Da |
| Screws included | Yes |
| Colour gamut standard | DCI-P3 |
| Game mode | Yes |
| Display brightness (peak) | 600 cd/m² |
| AMD FreeSync type | FreeSync Premium Pro |
| Motion blur reduction | Yes |
| Display number of colours | 1.073 billion colours |
| Colour depth | 10 bit |
| G-Sync | Da |
| NVIDIA G-SYNC | Yes |
| NVIDIA G-SYNC type | G-SYNC Compatible |
| Package height | 526 mm |
| Shadow control | Yes |
| Swivel angle range | -20 – 20° |
| Contrast ratio (dynamic) | 1000000:1 |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 33 kWh |
| Pixel Pitch | 0.1845 x 0.1845 mm |
| Viewable size, horizontal | 70.8 cm |
| Viewable size, vertical | 39.9 cm |
| Package depth | 226 mm |
| Maximum refresh rate | 160 Hz |
| Display brightness (typical) | 450 cd/m² |
| Package width | 900 mm |
| Height adjustment | 8 cm |
| sRGB coverage (typical) | 130% |
| Package weight | 13.2 kg |
| Digital horizontal frequency | 30 – 350 kHz |
| Digital vertical frequency | 47 – 160 Hz |
| Colour gamut | 96% |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours | 117 kWh |
| Power consumption (typical) | 51 W |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 1280422 |
| Width (with stand) | 728.2 mm |
| Depth (with stand) | 279.9 mm |
| Height (with stand) | 539.9 mm |
| Weight (with stand) | 8.9 kg |
| Width (without stand) | 728.2 mm |
| Depth (without stand) | 87.1 mm |
| Height (without stand) | 428.5 mm |
| Weight (without stand) | 5.77 kg |
| Cables included | DisplayPort, HDMI, USB Type-A |
| Certification | TÜV Flicker-free TÜV Low Blue Light VESA DisplayHDR 600 AMD FreeSync Premium Pro G-SYNC Compatible |
| Producator | ASUS |
| Garantie | 36 |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.
Recenzii
Nu există recenzii până acum.