
Magazin calculatoare, sisteme de supraveghere,sisteme de alarma, webdesign
Tel: (+40) 371 710 771
Fax: (+40) 371 710 771
Email: office@officeconect.ro
Office Conect SRL
Str. 3 Nr. 1128, Paleu, BIHOR, RO
Monitor 23.8″ ASUS VY249HE, 16:9, Non-Glare, LED, IPS, FHD 1920*1080 ,178/ 178, 250 cd/ mp, 1000:1, 1 ms, 75 Hz, flicker free, FreeSync, LowBlue Light, Eye Care+ Technology, HDMI, VGA, Earphone Jack ,VESA 100*100, Kensington Lock, Antibacterial treatment, culoare negru
| MNT-Resolution | FHD |
|---|---|
| MNT-Screen-Size | 23.x" |
| Screen-Format | 16:9 |
| Tehnologie 3D | No |
| Operating temperature (T-T) | 0 – 45 °C |
| AC input frequency | 50 – 60 Hz |
| Contrast ratio (typical) | 1000:1 |
| Width (with stand) | 541 mm |
| Diagonala monitor | 23 – 25 inch |
| Tip panel | IPS |
| Rezoluție monitor | 1920 x 1080 |
| Refresh rate | – Sub 100 Hz |
| Timp de răspuns monitor | 1 – 3 ms |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Luminozitate maximă | 250 – 349 cd/m2 |
| Touchscreen | |
| Webcam | Nu |
| Boxe integrate | Nu |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| FreeSync | Da |
| HDR | Nu |
| USB Type-C | Nu |
| DisplayPort | Nu |
| HDMI | Da |
| DVI | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Culoare monitor | Negru |
| Maximum refresh rate | 75 Hz |
| Viewable size, horizontal | 52.7 cm |
| Viewable size, vertical | 29.6 cm |
| Market positioning | Home |
| HDCP | Yes |
| Power consumption (PowerSave) | 0.5 W |
| Harmonized System (HS) code | 85285210 |
| AMD FreeSync | Yes |
| Energy efficiency class (HDR) | Not available |
| Dynamic contrast ratio marketing name | SmartContrast |
| Tilt angle range | -5 – 23° |
| PC Audio in | Yes |
| Cables included | AC, HDMI, VGA |
| Energy efficiency class (SDR) | C |
| Power consumption (typical) | 16 W |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 388088 |
| Operating relative humidity (H-H) | 0 – 65% |
| Depth (with stand) | 185 mm |
| Height (with stand) | 393 mm |
| Weight (with stand) | 3.38 kg |
| Width (without stand) | 541 mm |
| Depth (without stand) | 48 mm |
| Height (without stand) | 322.9 mm |
| Weight (without stand) | 2.92 kg |
| Package width | 603 mm |
| Package depth | 130 mm |
| Package height | 392 mm |
| Package weight | 4.62 kg |
| Producator | ASUS |
| Garantie | 24 |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.
Recenzii
Nu există recenzii până acum.