
Magazin calculatoare, sisteme de supraveghere,sisteme de alarma, webdesign
Tel: (+40) 371 710 771
Fax: (+40) 371 710 771
Email: office@officeconect.ro
Office Conect SRL
Str. 3 Nr. 1128, Paleu, BIHOR, RO
| Recomandat pentru | Multimedia |
| Tip panel | VA |
| Diagonala | 21.5 inch |
| Rezolutie | 1920 x 1080 pixeli |
| Timp de raspuns | 5 ms |
| Refresh Rate | 60 Hz |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Contrast | 3000:1 (normal) 50.000.000:1 (dynamic) |
| Luminozitate | 250 cd/mp |
| Unghi de vizibilitate | 178/178 grade |
| Dimensiune punct | 0.24795 mm |
| Culoare | Negru |
| Putere consumata | 14 W |
| Boxe integrate | 2x 2 W |
| Dimensiuni | Cu suport: 506 x 504 x 198.8 mm |
| Greutate | 4.32 kg |
| Montare perete | 100 x 100 VESA |
| Ergonomie | |
| Inclinare | -5/+23 |
| Picior pivotant | -175/+175 |
| Ecran pivotant | 90 grade |
| Inaltime ajustabila | 130 mm |
| Porturi | |
| HDMI | 1 |
| Display Port | 1 |
| DVI | 1 |
| VGA | 1 |
| USB | 4x USB 3.0 |
| Jack | 1 |
| MNT-Resolution | FHD |
|---|---|
| MNT-Screen-Size | 21.x" |
| Pivot | Yes |
| Screen-Format | 16:9 |
| Tech-3D | No |
| MNT-Color | Black |
| Storage relative humidity (H-H) | 5 – 93% |
| Plug and Play | Yes |
| External power adapter | No |
| Operating temperature (T-T) | 0 – 40 °C |
| AC input frequency | 50 – 60 Hz |
| Built-in USB hub | Yes |
| On/off switch | Yes |
| Headphone connectivity | 3.5 mm |
| Swivelling | Yes |
| RMS rated power | 2 W |
| Operating altitude | 0 – 5000 m |
| Doesn't contain | PVC/BFR |
| Rezoluție monitor | 1920 x 1080 |
| Refresh rate | – Sub 100 Hz |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Luminozitate maximă | 250 – 349 cd/m2 |
| Touchscreen | |
| Webcam | Nu |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| HDR | Nu |
| USB Type-C | Nu |
| HDMI | Da |
| Thunderbolt | Nu |
| Culoare monitor | Negru |
| Display surface | Matt |
| Power consumption (PowerSave) | 0.5 W |
| Harmonized System (HS) code | 85285210 |
| Tip panel | VA |
| Boxe integrate | Da |
| DisplayPort | Da |
| Backlight type | W-LED |
| Supported graphics resolutions | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Aspect ratio | 16:9 |
| Surface hardness | 3H |
| Front bezel colour | Black |
| Detachable stand | Yes |
| On Screen Display (OSD) | Yes |
| Exterior finish type | Textured |
| Recyclable packaging material | 100% |
| Mean time between failures (MTBF) | 50000 h |
| FreeSync | Nu |
| Response time | 5 ms |
| Horizontal scan range | 30 – 83 kHz |
| Cable lock slot | No |
| Contrast ratio (dynamic) | 50000000:1 |
| Tilt angle range | -5 – 23° |
| Heavy metals free | Hg (mercury) |
| USB hub version | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| 3D | No |
| Built-in microphone | No |
| Number of OSD languages | 16 |
| USB cable length | 1.8 m |
| DisplayPort cable length | 1.8 m |
| HDMI cable length | 1.8 m |
| TV tuner integrated | No |
| Light effects | No |
| Certification | True |
| Height adjustment | 13 cm |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 – 85% |
| Diagonala monitor | 21 – 22 inch |
| Display diagonal | 54.6 cm (21.5) |
| Supported video modes | 1080p |
| Viewable size, horizontal | 47.6 cm |
| Viewable size, vertical | 26.8 cm |
| Digital horizontal frequency | 30 – 83 kHz |
| Swivel angle range | -175 – 175° |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 16 kWh |
| Separate H/V sync | Yes |
| Timp de răspuns monitor | 8 ms si peste |
| DVI | Da |
| DVI port | Yes |
| USB Type-A downstream ports quantity | 4 |
| Power cable length | 1.8 m |
| Non-operating altitude | 5000 – 12192 m |
| Vertical scan range | 50 – 76 Hz |
| DisplayPort version | 1.2 |
| Colour depth | 6 bit |
| Storage temperature (T-T) | -25 – 55 °C |
| Sustainability certificates | EPEAT Silver |
| sRGB coverage (typical) | 102% |
| Package width | 715 mm |
| Panel type | MVA |
| Pixel Pitch | 0.2479 x 0.2479 mm |
| Display diagonal (metric) | 54.61 cm |
| Adobe RGB coverage | 72% |
| Pivot angle | 1 – 90° |
| Power consumption (typical) | 14.2 W |
| Power consumption (standby) | 0.28 W |
| Power consumption (off) | 0.22 W |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 405241 |
| Width (with stand) | 504.4 mm |
| Depth (with stand) | 198.8 mm |
| Height (with stand) | 506 mm |
| Weight (with stand) | 4.31 kg |
| Width (without stand) | 305.5 mm |
| Depth (without stand) | 47 mm |
| Height (without stand) | 504.4 mm |
| Weight (without stand) | 2.53 kg |
| Package depth | 159 mm |
| Package height | 387 mm |
| Package weight | 6.2 kg |
| Cables included | AC, Audio (3.5mm), DisplayPort, HDMI, USB |
| Audio cable length | 1.5 m |
| Compatibility | VESA-P1 |
| Bezel thickness type | Normal |
| Producator | AOC |
| Garantie | 36 |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.
Recenzii
Nu există recenzii până acum.