
Magazin calculatoare, sisteme de supraveghere,sisteme de alarma, webdesign
Tel: (+40) 371 710 771
Fax: (+40) 371 710 771
Email: office@officeconect.ro
Office Conect SRL
Str. 3 Nr. 1128, Paleu, BIHOR, RO
Prețul inițial a fost: 3.278,98 lei.2.935,29 leiPrețul curent este: 2.935,29 lei. (3.551,70 lei TVA inclus)
Stoc epuizat
All-in-One Lenovo IdeaCentre AIO 3 24ALC6 23.8″ FHD (1920×1080) IPS 250nits Anti-glare, AMD Ryzen™ 7 7730U (8C / 16T, 2.0 / 4.5GHz, 4MB L2 / 16MB L3), video Integrated AMD Radeon™ Graphics, RAM 2x 8GB SO-DIMM DDR4-3200; Two DDR4 SO-DIMM slots, dual-channel capable; Up to 16GB DDR4-3200, SSD 512GB SSD M.2 2280 PCIe® 4.0×4 NVMe®, no ODD, no Card Reader, , Integrated 100/1000M, Wi-Fi® 6, 802.11ax 2×2, Bluetooth 5.2, Porturi: Rear: 2x USB 2.0; 2x USB 3.2 Gen 1; 1x HDMI® 1.4; 1x Ethernet (RJ-45); 1x power connector, 90W 89% Adapter, None, USB Calliope Keyboard, White, English (UK), USB Calliope Mouse, White, 3Wx2, HD 720p, White, greutate 8.4 kg, dimensiuni 541 x 185.34 x 433.56 , 2-year, Courier or Carry-in, Free DOS, Green Certifications: ENERGY STAR® 8.0; ErP Lot 3/7; RoHS compliant
| Capacity-HDD | no-HDD |
|---|---|
| Capacity-SSD | 512GB |
| Microsoft-OS | No |
| Video | Onboard |
| HDD-or-SSD | SSD |
| AIO-Format | Regular |
| RAM | 16GB |
| AIO-Screen-Size | 23" |
| AIO-CPU | AMD-RYZEN 7 |
| Producator | LENOVO |
| Garantie | 24 |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.
Recenzii
Nu există recenzii până acum.