
Magazin calculatoare, sisteme de supraveghere,sisteme de alarma, webdesign
Tel: (+40) 371 710 771
Fax: (+40) 371 710 771
Email: office@officeconect.ro
Office Conect SRL
Str. 3 Nr. 1128, Paleu, BIHOR, RO
Prețul inițial a fost: 11.321,84 lei.10.342,85 leiPrețul curent este: 10.342,85 lei. (12.514,85 lei TVA inclus)
12 în stoc
Apple iMAC 24″ Retina 4.5k/ Apple M4 (CPU 10-core, GPU 10-core, Neural Engine 16-core)/24GB/512GB – Pink – INT KB (2024)
| Refresh rate | 60 Hz |
|---|---|
| Cititor amprente | Nu |
| HDMI | Nu |
| Camera Web | Fara |
| Conectivitate | Wi-Fi 6 |
| Sistem de operare | |
| Memorie RAM | |
| Greutate | Greutate: N/A |
| Touchscreen | |
| Thunderbolt | Nu |
| DisplayPort | Nu |
| Tip placă video | |
| Webcam integrat | Da |
| Tip stocare | |
| Capacitate stocare | 512 GB |
| Ethernet (RJ-45) | Nu |
| USB Type-C | N/A |
| USB Type A | N/A |
| Producător procesor | |
| Sistem Operare AIO | Mac OS |
| Rezoluție | |
| Tip display | 4.5k |
| Capacitate RAM | 24 GB |
| Producator placa video | Apple |
| Culoare | |
| Model procesor | M4 |
| Tip procesor | |
| Serie placa video | M4 |
| Diagonala display | |
| Model GPU | N/A |
| Destinat pentru | Consumer |
| Producator | APPLE |
| Garantie | 12 |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.
Recenzii
Nu există recenzii până acum.