
Magazin calculatoare, sisteme de supraveghere,sisteme de alarma, webdesign
Tel: (+40) 371 710 771
Fax: (+40) 371 710 771
Email: office@officeconect.ro
Office Conect SRL
Str. 3 Nr. 1128, Paleu, BIHOR, RO
All-in-One HP ProOne 440 G9 23.8 inch Non-Touch FHD (1920×1080) LED Anti-Glare UWVA IPS 250 nits, Intel Core i5-12500T Hexa Core (2.0 GHz, up to 4.4 GHz, 18MB), video integrat Intel UHD Graphics 770, RAM 8GB DDR4 3200MHz (1x8GB), SSD 512GB M.2 2280 PCle NVMe, No ODD, LAN 10/100/1000, Realtek 8852BE Wi-Fi 6 + Bluetooth 5.3, porturi: 1x USB Type-C 10Gbps/ 2x USB Type-A 5Gbps/ 3x USB Type-A 10Gbps/ 1x RJ-45/ 1x DP 1.4a/ 1x HDMI 1.4/ 1x headphone/microphone, 1x M.2 2230/ 1 M.2 2280 (1 M.2 slot for WLAN and 1 M.2 2280 slot for storage.), Adjustable Stand, HP 125 Black Wired Keyboard, HP 125 Black Wired Mouse, Camera 5 MP cu microfoane digitale dual-array integrate, Sursa 120W, Black, greutate 7.77Kg, Free DOS, 1yw
| Tip procesor AIO | Intel i5 |
|---|---|
| Diagonală AIO | 23" |
| Capacity-HDD | no-HDD |
| Capacity-SSD | 512GB |
| Microsoft-OS | No |
| Rezoluție AIO | 1920 x 1080 |
| Capacitate stocare AIO | 512 GB |
| Video | Onboard |
| HDD-or-SSD | SSD |
| Destinat pentru | Business |
| Unitate optică | |
| Sistem de operare | |
| Memorie RAM AIO | 8 GB |
| Format Display AIO | Full HD |
| Touchscreen | |
| RAM | 8GB |
| Producator procesor AIO | Intel |
| Tip stocare AIO | SSD |
| Camera Web | Da |
| AIO-Format | Regular |
| Producator | HP |
| Garantie | 12 |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.
Recenzii
Nu există recenzii până acum.