
Magazin calculatoare, sisteme de supraveghere,sisteme de alarma, webdesign
Tel: (+40) 371 710 771
Fax: (+40) 371 710 771
Email: office@officeconect.ro
Office Conect SRL
Str. 3 Nr. 1128, Paleu, BIHOR, RO
Husa laptop Lenovo Urban 15.6″, Negru, Functii: Rezistent la apa, Interior captusit, Numar compartimente interioare: 1, Tip inchidere: Fermoar, Material: Poliester, Dimendiuni (Lungime x Inaltime x Adancime): 395mm x 28mm x 270mm, Greutate: 288g
| Depth | 30 mm |
|---|---|
| Package height | 30 mm |
| Harmonized System (HS) code | 84733080 |
| Package depth | 275 mm |
| Width | 400 mm |
| Brand compatibility | Universal |
| Package weight | 390 g |
| Height | 27.5 mm |
| Package width | 410 mm |
| Weight | 28.8 g |
| Maximum screen size | 39.6 cm (15.6) |
| Case type | Sleeve case |
| Product main colour | Grey |
| Dimensiune geantă | |
| Geanta de umar: | Nu |
| Culoare | |
| Material | |
| Material reciclat: | Nu |
| Bag-Size | 15.x" |
| Bag-Type | Sleeve |
| Producator | LENOVO |
| Garantie | 12 |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.
Recenzii
Nu există recenzii până acum.