
Magazin calculatoare, sisteme de supraveghere,sisteme de alarma, webdesign
Tel: (+40) 371 710 771
Fax: (+40) 371 710 771
Email: office@officeconect.ro
Office Conect SRL
Str. 3 Nr. 1128, Paleu, BIHOR, RO
Geanta laptop Trust Lisboa, pentru laptopuri cu diagonala pana in 15.6″, 2 compartimente, material POM, RPET Polyester, RPET, volum 2.1 L, verde
| Width | 60 mm |
|---|---|
| Protection features | Shock resistant, Waterproof |
| Quantity | 1 |
| Depth | 305 mm |
| Brand compatibility | Universal |
| Made with recycled materials | Yes |
| Surface coloration | Monochromatic |
| Height | 400 mm |
| Carrying handle(s) | Yes |
| Maximum screen size | 40.6 cm (16) |
| Number of compartments | 2 |
| Shoulder strap | Yes |
| Removable shoulder strap | Yes |
| Closure type | Zipper |
| Case type | Briefcase |
| Product main colour | Green |
| Weight | 512 g |
| Notebook compartment dimensions (W x D x H) | 26.5 x 265 x 384 mm |
| Volume | 21 L |
| Dimensiune geantă | |
| Geanta de umar: | Da |
| Culoare | |
| Material | |
| Material reciclat: | Da |
| Producator | TRUST |
| Garantie | 24 |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.
Recenzii
Nu există recenzii până acum.