
Magazin calculatoare, sisteme de supraveghere,sisteme de alarma, webdesign
Tel: (+40) 371 710 771
Fax: (+40) 371 710 771
Email: office@officeconect.ro
Office Conect SRL
Str. 3 Nr. 1128, Paleu, BIHOR, RO
CARACTERISTICI GENERALE
| Format | 16:9 |
| Destinat pentru | Home Cinema |
| Functii | Bluetooth Full HD WIFI HDMI |
| Latime | 80 mm |
| Adancime | 185 mm |
| Interfata | 1 x USB HDMI 1 x AV 1 x DC IN |
| Inaltime | 220 mm |
| Greutate | 1236 g |
| Contrast dinamic | 2000:1 |
| Culoare | Alb |
SPECIFICATII TEHNICE
| Durata de viata lampa | 20000 h |
| Nivel zgomot | 38 dB |
| Rata de refresh verticala (Hz) | 50 – 60 |
| Rata focalizare proiectie | 1.35:1 |
| Tensiune alimentare | 240 V 100 V |
OPTICA
| Rezolutie imagine | 1920 x 1080 |
| Rezolutie video | Full HD |
| Luminozitate imagine | 350 lm |
| Diagonala minima imagine | 40 inch |
| Diagonala maxima imagine | 120 inch |
CONECTIVITATE
| Conexiune retea | Wi-Fi Bluetooth |
| contrast-ratio | 13196 |
|---|---|
| Segment videoproiector | N/A |
| Difuzor incorporat | N/A |
| Ethernet,conexiune LAN | N/A |
| Luminozitate- lumeni | N/A |
| Tehnologie 3D | N/A |
| HDMI | N/A |
| Culoare videoproiector | N/A |
| Distanță proiecție | N/A |
| Rezoluție videoproiector | N/A |
| Tehnologie videoproiector | N/A |
| WiFi | N/A |
| Producator | XIAOMI |
| Garantie | 24 |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.
Recenzii
Nu există recenzii până acum.