
Magazin calculatoare, sisteme de supraveghere,sisteme de alarma, webdesign
Tel: (+40) 371 710 771
Fax: (+40) 371 710 771
Email: office@officeconect.ro
Office Conect SRL
Str. 3 Nr. 1128, Paleu, BIHOR, RO
„TP-Link Camera IR de supraveghere Pan/Tilt pentru exterior VIGI
VIGI C540S(4mm), Senzor imagine: CMOS 1/1.79″”, Lentila 4mm, F.1.0,Weatherproof: IP66, Infrarosu: 30m, Detectare: 63m, Observare: 26m, Recunoastere: 13m, Identificare: 6m, Unghi vizualizare:Horizontal FOV: 104°, Vertical FOV: 55°, Diagonal FOV: 127°
, Rezolutie maxima: 4 MPX, 2688 x 1520, Dimensiuni:120 × 172 × 203 mm, Interfata: 1 RJ45 10/100M Self-Adaptive Ethernet Port, POE, Port card MicroSD (max 256GB), Microfon incorporat, Difuzor incorporat.”
| Obiectiv fix | 4mm |
|---|---|
| InfraRed | 30m |
| Obiectiv varifocal | 2.7–12mm |
| Rezoluție cameră | HD 4MP |
| Tehnologie | IP |
| Camera Wireless | No |
| Format cameră | Pan&Tilt |
| Producator | TP-LINK |
| Garantie | 36 |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.
Recenzii
Nu există recenzii până acum.