
Magazin calculatoare, sisteme de supraveghere,sisteme de alarma, webdesign
Tel: (+40) 371 710 771
Fax: (+40) 371 710 771
Email: office@officeconect.ro
Office Conect SRL
Str. 3 Nr. 1128, Paleu, BIHOR, RO
„TP-Link Camera IR de supraveghere Bullet pentru exterior VIGI
C320I(6MM), Senzor imagine: CMOS 1/3″”, Lentila 2.8mm, F2.0,
Weatherproof: IP67, Infrarosu: 30m, Unghi vizualizare:Diagonal FOV: 56°,
, Rezolutie maxima: 2 MPX, 1920 × 1080, Dimensiuni:174 ×
74 × 71 mm, Interfata: 1 RJ45 10/100M Self-Adaptive Ethernet Port, fara suport card, fara microfon.”
| Format cameră | Bullet |
|---|---|
| Obiectiv fix | 6mm |
| InfraRed | 30m |
| Tehnologie | IP |
| Camera Wireless | No |
| Obiectiv varifocal | 2.8-10mm |
| Rezoluție cameră | HD 2MP |
| Producator | TP-LINK |
| Garantie | 36 |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.
Recenzii
Nu există recenzii până acum.