
Magazin calculatoare, sisteme de supraveghere,sisteme de alarma, webdesign
Tel: (+40) 371 710 771
Fax: (+40) 371 710 771
Email: office@officeconect.ro
Office Conect SRL
Str. 3 Nr. 1128, Paleu, BIHOR, RO
1.625,20 lei (1.966,49 lei TVA inclus)
12 în stoc
Camera supraveghere Hikvision IP DS-2CD2H26G2-IZS 2.8-12mm C 2 MP Acusense Motorized Varifocal Turret, Image Sensor 1/2.8″ Progressive Scan CMOS,Varifocal lens 2.8 to 12 mm, Image Enhancement BLC, HLC, 3D DNR,SNR ≥ 52 dB, Ethernet Interface 1 RJ45 10 M/100 M self-adaptive Ethernet port,Motion detection (human and vehicle targets classification), video tampering alarm,exception, Line crossing detection, intrusion detection, region entrance detection, region exiting detection, Storage Conditions -30 °C to 60 °C,Dimension Ø 135.8 mm × 145.5 mm,Weight Approx. 1160 g.
| Obiectiv fix | No |
|---|---|
| InfraRed | 30m |
| Obiectiv varifocal | 2.8-12mm |
| Tehnologie | IP |
| Camera Wireless | No |
| Rezoluție cameră | 4K |
| Format cameră | Turret |
| Producator | HIKVISION |
| Garantie | 36 |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.
Recenzii
Nu există recenzii până acum.