
Magazin calculatoare, sisteme de supraveghere,sisteme de alarma, webdesign
Tel: (+40) 371 710 771
Fax: (+40) 371 710 771
Email: office@officeconect.ro
Office Conect SRL
Str. 3 Nr. 1128, Paleu, BIHOR, RO
1.867,22 lei (2.259,34 lei TVA inclus)
35 în stoc
Camera de supraveghere IP TandemVu 4MP+4MP 4X POE PTZ Hikvision DS-2SE3C404MWG-E/14, lentila bullet fixa: 2.8mm; lentila PTZ varifocala: 2.8-12mm, iluminare min bullet: Color: 0.01 Lux @ (F1.6, AGC ON),B/W: 0.005 Lux @ (F1.6,AGC ON), 0 Lux cu IR: 30m, iluminare min PTZ: Color: 0.01 Lux @ (F1.5, AGC ON), B/W: 0.005Lux @ (F1.5, AGC ON), 0 Luxcu IR: 40m, slot card de memorie: Micro SD/SDHC/SDXC maxim 512GB, alarma la evenimente: Motion detection,video tampering alarm,exception,alarm input and output, Line crossing detection,intrusion detection,region entrance detection,region exiting detection,audio exception detection, alimentare: 12VDC, PoE+, protectie: IP66, dimensiuni: 311.5 mm × 223.5 mm × 156 mm , greutate: 1.37kg, temperatura de functionare: -30 °C to 50 °C.
| Obiectiv fix | 2.8mm |
|---|---|
| InfraRed | 40m |
| Obiectiv varifocal | 2.8-12mm |
| Rezoluție cameră | HD 4MP |
| Tehnologie | IP |
| Camera Wireless | No |
| Format cameră | PTZ |
| Producator | HIKVISION |
| Garantie | 36 |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.
Recenzii
Nu există recenzii până acum.