
Magazin calculatoare, sisteme de supraveghere,sisteme de alarma, webdesign
Tel: (+40) 371 710 771
Fax: (+40) 371 710 771
Email: office@officeconect.ro
Office Conect SRL
Str. 3 Nr. 1128, Paleu, BIHOR, RO
4.199,99 lei (5.081,99 lei TVA inclus)
6 în stoc
Camera de supraveghere IP Speed Dome 4MP Hikvision DS-2SE4C425MWG-E, lentila: [Bullet channel]: 2.8 mm; [PTZ channel]: 4.8 to 120 mm, 25 × optical, Iluminare: [Bullet channel]: 0.0005 Lux @ (F1.0, AGC ON), 0 Lux with light;[PTZ channel]: Color: 0.005 Lux @ (F1.6, AGC ON), B/W: 0.001 Lux @ (F1.6, AGC ON), 0 Lux with IR: 100m, lumina alba: 30m, interfata audio: 1/1, alarma: 1/1, slot card de memorie: Built-in memory card slot, support Micro SD/Micro SDHC/Micro SDXC, up to 256 GB, alarma la evenimente: motion detection, video tampering alarm, alarm input and output, exception, audio exception detection, line crossing detection, intrusion detection, region entrance detection, region exiting detection, alimentare: 12VDC, PoE+, protectie: IP66, dimensiuni: Ø 166 mm × 375 mm, greutate: 2.4kg, temperatura de functionare: -30℃ to 65℃
| Format cameră | Speed dome |
|---|---|
| Obiectiv fix | 2.8mm |
| InfraRed | 100m |
| Rezoluție cameră | HD 4MP |
| Tehnologie | IP |
| Camera Wireless | No |
| Obiectiv varifocal | 4.8-120mm |
| Producator | HIKVISION |
| Garantie | 36 |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.
Recenzii
Nu există recenzii până acum.