
Magazin calculatoare, sisteme de supraveghere,sisteme de alarma, webdesign
Tel: (+40) 371 710 771
Fax: (+40) 371 710 771
Email: office@officeconect.ro
Office Conect SRL
Str. 3 Nr. 1128, Paleu, BIHOR, RO
2.596,63 lei (3.141,92 lei TVA inclus)
Stoc epuizat
Camera de supraveghere IP PanoVu Hikvision DS-2PT3122IZ-DE3, lentila panoramic fixa: 2mm, lentila PTZ varifocala: 2.8-12mm, iluminare min: Color: 0.05 Lux @(F2.0, AGC ON), B/W: 0.01 Lux @(F2.0, AGC ON) 0 Lux cu IR, alarma la evenimente: Motion Detection, Video Tampering Detection, Exception, alimentare: 12 VDC, 1.6 A and PoE (802.3at), 42.5 to 57 VDC, 0.6 A, Class4 Max.19 W (Max. 2 W for IR), dimensiuni: Φ 183 mm × 133.2 mm, greutate: 900g, temperatura de functionare: -10 °C to 50 °C.
| InfraRed | 10m |
|---|---|
| Obiectiv varifocal | 2.8-12mm |
| Tehnologie | IP |
| Camera Wireless | No |
| Obiectiv fix | 2mm |
| Format cameră | PanoVu |
| Rezoluție cameră | HD 2MP |
| Producator | HIKVISION |
| Garantie | 36 |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.
Recenzii
Nu există recenzii până acum.