
Magazin calculatoare, sisteme de supraveghere,sisteme de alarma, webdesign
Tel: (+40) 371 710 771
Fax: (+40) 371 710 771
Email: office@officeconect.ro
Office Conect SRL
Str. 3 Nr. 1128, Paleu, BIHOR, RO
Monitor Lenovo ThinkVision P25i-30; 24.5″IPS, FHD (1920×1080), 16:9, Brightness: 250 cd/m², Contrast ratio: 1300:1, Response time: 4ms (Extreme mode) / 6ms (Typical mode), Dot / Pixel Per Inch: 89.9 dpi, Color Gamut: 99% sRGB, 99% Rec.709, 83% DCI-P3, View angle: 178° / 178°, Stand: Tilt, Swivel, Pivot, Height Adjust Stand, Side Bezel Width: 17.6 mm, Dimensions with Stand: Lowest Position | 557.3 x 199.7 x 356.8 mm; Highest Position | 557.3 x 199.7 x 511.8 mm; Head Only | 557.3 x 49 x 328.5 mm , Power Comsuption (Typical / Maximum): 12.5W / 52W, Power Adapter: Integrated, Weight (Including Stand): 8.4 kg, 48Hz – 100Hz, Camera Modular Camera Support, Modular Speaker Support, , 4x USB-A (USB 5Gbps, 1x BC1.2), 1x USB-B (USB 5Gbps, USB upstream); 1x HDMI® 2.1 TMDS, 1x DP 1.4 (HBR2), 1x DP 1.4 Out, 1x VGA, Color: Raven Black, Base Warranty: 3-year
| Built-In-PC | No |
|---|---|
| Pivot | Yes |
| Touch | No |
| LFD-Segment | Standard |
| LFD-Resolution | FHD |
| Power consumption (off) | 0.5 W |
| Storage relative humidity (H-H) | 5 – 95% |
| Quick start guide | Yes |
| Operating temperature (T-T) | 0 – 40 °C |
| Storage temperature (T-T) | -20 – 60 °C |
| Built-in USB hub | Yes |
| DisplayPort version | 1.4 |
| Low Blue Light technology | Yes |
| Display technology | LED |
| sRGB coverage (typical) | 99% |
| Pivot angle | -90 – 90° |
| Swivelling | Yes |
| DisplayPorts quantity | 2 |
| VGA (D-Sub) ports quantity | 1 |
| Package weight | 8.4 kg |
| Diagonala monitor | 23 – 25 inch |
| Tip panel | IPS |
| Rezoluție monitor | 1920 x 1080 |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Touchscreen | |
| Webcam | Nu |
| Boxe integrate | Nu |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| HDR | Nu |
| USB Type-C | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Culoare monitor | Negru |
| Refresh rate | 100 – 144 Hz |
| DisplayPort | Da |
| Backlight type | W-LED |
| Detachable stand | Yes |
| FreeSync | Nu |
| Power supply type | Internal |
| Number of USB Type-B upstream ports quantity | 1 |
| Swivel angle range | -45 – 45° |
| USB hub version | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| USB upstream port type | USB Type-B |
| Number of upstream ports | 1 |
| DisplayPort cable length | 1.8 m |
| Weight (with stand) | 5.4 kg |
| Cable management | Yes |
| Bezel width (top) | 2 mm |
| Package depth | 160 mm |
| Luminozitate maximă | N/A |
| Montare VESA | Nu |
| Colour gamut standard | DCI-P3 |
| Colour gamut | 83% |
| Package width | 730 mm |
| Response time | 6 ms |
| Contrast ratio (dynamic) | 3000000:1 |
| Response time (fast) | 4 ms |
| USB Type-A downstream ports quantity | 4 |
| Height adjustment | 15.5 cm |
| Tilt angle range | -5 – 23.5° |
| Power cable length | 1.8 m |
| Compatible operating systems | Windows 10, Windows 11 |
| Screen shape | Flat |
| Maximum refresh rate | 100 Hz |
| Market positioning | Office |
| Stand included | Yes |
| Cables included | AC, HDMI |
| Depth (with stand) | 199.7 mm |
| DisplayPort out quantity | 1 |
| Depth (without stand) | 49 mm |
| Feet colour | Black |
| Timp de răspuns monitor | 6 – 7 ms |
| Display diagonal | 62.2 cm (24.5) |
| Viewable size, vertical | 30.3 cm |
| Weight (without stand) | 3.4 kg |
| DisplayPort out version | 1.4 |
| Viewable size, horizontal | 54.4 cm |
| Audio input | Yes |
| Width (with stand) | 557.3 mm |
| Width (without stand) | 557.3 mm |
| Power consumption (max) | 52 W |
| Package height | 422 mm |
| Pixel Pitch | 0.2802 x 0.2802 mm |
| Pixel density | 89.9 ppi |
| Power consumption (typical) | 12.5 W |
| Operating relative humidity (H-H) | 8 – 80% |
| Height (with stand) | 511.8 mm |
| Height (without stand) | 328.5 mm |
| Bezel width (side) | 1.76 cm |
| Bezel width (bottom) | 2 mm |
| HDMI | Da |
| DVI | Nu |
| Destinat pentru | Commercial |
| Producator | LENOVO |
| Garantie | 36 |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.
Recenzii
Nu există recenzii până acum.