
Magazin calculatoare, sisteme de supraveghere,sisteme de alarma, webdesign
Tel: (+40) 371 710 771
Fax: (+40) 371 710 771
Email: office@officeconect.ro
Office Conect SRL
Str. 3 Nr. 1128, Paleu, BIHOR, RO
| General | |
| Recomandat pentru | Grafica |
| Tip panel | IPS |
| Diagonala | 37.5 inch |
| Anti-Glare | Da |
| Rezolutie | 3840 x 1600 pixeli |
| Timp de raspuns | 5 ms |
| Refresh Rate | 60 Hz |
| Rata de aspect | 21:9 |
| Contrast | 1000:1 (normal) |
| Luminozitate | 300 cd/mp |
| Densitate pixeli | 110 PPI |
| Unghi de vizibilitate | 178/178 grade |
| Dimensiune punct | 0.229 mm |
| Standarde | sRGB: 100% Coverage DCI-P3: 95% Coverage |
| Culoare | Argintiu |
| Putere consumata | 37 W (normal) 0.3 W (standby) |
| Boxe integrate | 2x 9 W |
| Functii | KVM |
| Dimensiuni | Cu suport: 894 x 444 x 251 mm |
| Greutate | Cu suport: 13.6 kg Fara suport: 8.8 kg |
| Montare perete | 100 x 100 VESA |
| Plug and play | Da |
| Accesorii incluse | Cablu alimentare Cablu HDMI Cablu Display Port Cablu USB Type C Cablu USB |
| Tehnologii | Bluelight Reducer Flicker-Free |
| Curbat | Da |
| Tehnologii | |
| Flicker Free | Da |
| Blue Light Reducer | Da |
| Ergonomie | |
| Inclinare | -5/+21 |
| Picior pivotant | -60/+60 |
| Inaltime ajustabila | 120 mm |
| Porturi | |
| HDMI | 2 |
| Display Port | 1 |
| USB | 4x USB 3.0 (1 upstream, 3 downstream) |
| USB Type-C | 1 |
| Jack | 1 |
| RJ-45 | 1 |
| Built-In-PC | No |
|---|---|
| Pivot | Yes |
| Touch | No |
| LFD-Resolution | UHD |
| Refresh rate | 60Hz |
| Touchscreen | |
| Portabil | Nu |
| HDR | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| DisplayPort | Da |
| Tip panel | IPS |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Webcam | Nu |
| Montare VESA | Da |
| G-Sync | Nu |
| FreeSync | Nu |
| USB Type-C | Da |
| Culoare monitor | Alte culori |
| Boxe integrate | Da |
| Diagonala monitor | 37.5inch |
| Rezoluție monitor | 3840 x 1600 |
| Rata de aspect | 21:9 |
| Timp de răspuns monitor | 5ms |
| Luminozitate maximă | 300 cd/m² (typical) |
| Brightness | ≤400cd/m2 |
| HDMI | Da |
| DVI | Nu |
| Destinat pentru | Commercial |
| Producator | DELL |
| Garantie | 36 |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.
Recenzii
Nu există recenzii până acum.