
Magazin calculatoare, sisteme de supraveghere,sisteme de alarma, webdesign
Tel: (+40) 371 710 771
Fax: (+40) 371 710 771
Email: office@officeconect.ro
Office Conect SRL
Str. 3 Nr. 1128, Paleu, BIHOR, RO
MONITOR SAMSUNG LS34A650UXUXEN 34 inch, Curvature: 1000R , Panel Type:VA, Resolution: 3,440 x 1,440, Aspect Ratio: 21:9, Refresh Rat e:100Hz,Response time GtG: 5 ms, Brightness: 300 cd/m², Contrast(static):4000:1, Contrast (dynamic): Mega ∞ DCR, Viewing angle:178°/178°, ColorGamut (NTSC/sRGB/Adobe RGB/DCI-P3): 72% NTSC , Colours:1B, speakers,Adjustability: Tilt: -2.0˚(±2.0˚) ~ 25.0˚(±2.0˚), HeightAdjust:120.0mm(±5.0mm), Swivel: -30.0˚(±2.0˚) ~ 30.0˚(±2.0˚) ,Connectivity: 1xHDMI 2.0, 3x USB 3.0/1x USB-C(90W), 1x Rj-45, 1xDisplayPort 1.2,Headphone out, VESA: 100×100
| Built-in USB hub | Yes |
|---|---|
| Operating relative humidity (H-H) | 10 – 80% |
| High Dynamic Range (HDR) supported | Yes |
| HDMI version | 2.0 |
| Display technology | LED |
| Swivelling | Yes |
| Swivel angle range | -30 – 30° |
| DVI port | No |
| Luminozitate maximă | 250 – 349 cd/m2 |
| Touchscreen | |
| Webcam | Nu |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| FreeSync | Da |
| HDMI | Da |
| DVI | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Culoare monitor | Negru |
| Harmonized System (HS) code | 85285210 |
| Tip panel | VA |
| Refresh rate | 100 – 144 Hz |
| Timp de răspuns monitor | 4 – 5 ms |
| Boxe integrate | Da |
| DisplayPort | Da |
| Dynamic contrast ratio marketing name | Mega Infinity DCR |
| AMD FreeSync | Yes |
| Response time | 5 ms |
| HDR | Da |
| USB Type-C | Da |
| Contrast ratio (typical) | 4000:1 |
| Display number of colours | 1.07 billion colours |
| Picture-in-Picture | Yes |
| Energy efficiency class (SDR) | G |
| Diagonala monitor | 30 – 40 inch |
| High Dynamic Range (HDR) technology | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| USB hub version | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Height adjustment | 12 cm |
| Tilt angle range | -2 – 25° |
| Operating temperature (T-T) | 10 – 40 °C |
| Rezoluție monitor | 3440 x 1440 |
| Rata de aspect | 21:9 |
| Ecran Curbat: | Da |
| Display diagonal | 86.4 cm (34) |
| Display resolution | 3440 x 1440 pixels |
| Native aspect ratio | 21:9 |
| HD type | UltraWide Quad HD |
| Power consumption (typical) | 35 W |
| Game mode | Yes |
| Weight (with stand) | 7.6 kg |
| Maximum refresh rate | 100 Hz |
| Flicker-free technology | Yes |
| Package weight | 9.7 kg |
| DisplayPort version | 1.2 |
| Height (without stand) | 369.4 mm |
| Screen curvature rating | 1000R |
| Viewable size, horizontal | 79.7 cm |
| Viewable size, vertical | 33.4 cm |
| Display diagonal (metric) | 86 cm |
| Width (with stand) | 806.6 mm |
| Width (without stand) | 806.6 mm |
| Cables included | HDMI, USB Type-C |
| Display brightness (typical) | 300 cd/m² |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours | 38 kWh |
| Supported graphics resolutions | 3440 x 1440 |
| Weight (without stand) | 5.1 kg |
| Aspect ratio | 21:9 |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 35 kWh |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 438869 |
| Depth (with stand) | 234.9 mm |
| Height (with stand) | 553.3 mm |
| Depth (without stand) | 128.1 mm |
| Package width | 895 mm |
| Package depth | 471 mm |
| Package height | 216 mm |
| Producator | SAMSUNG |
| Garantie | 24 |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.
Recenzii
Nu există recenzii până acum.