
Magazin calculatoare, sisteme de supraveghere,sisteme de alarma, webdesign
Tel: (+40) 371 710 771
Fax: (+40) 371 710 771
Email: office@officeconect.ro
Office Conect SRL
Str. 3 Nr. 1128, Paleu, BIHOR, RO
Monitor Samsung 34″ LC34J791WTPXEN, Curvature: 1500R, Diagonal (inch): 34, Diagonal (cm): 86, Aspect ratio: 21:9, Panel: VA, Resolution: 3440×1440, Refresh Rate: 100Hz, Response time GtG: 4ms, Brightness (max): 300 cd/m², Contrast (static) : 3000:1, Viewing angle: 178°/178°, Color Gamut Type: 88% NTSC, 92% DCI, 125% sRGB, Colours: 16.7M, Speakers: 7Wx2, VESA Wallmount: 100×100, Tilt: HAS TOP : -14˚(±4˚) ~ 22˚(±4˚), HAS DOWN : -2˚(±4˚) ~ 34˚(±4˚), HAS: 100.0 ± 5.0 mm, HDMI: x1, DisplayPort: x1, USB Hub: 2x Thunderbolt 3 (85W/15W), USB-C: 2x Thunderbolt 3 (85W/15W), USB-C Power Delivery: 85W/15W, AUX: YES
| MNT-Resolution | QHD |
|---|---|
| MNT-Screen-Size | 34.x" |
| Pivot | Yes |
| Screen-Format | 21:9 |
| Tech-3D | No |
| MNT-Color | Black |
| Compliance certificates | CE |
| Plug and Play | Yes |
| Built-in USB hub | Yes |
| Thunderbolt 3 ports quantity | 2 |
| Headphone connectivity | 3.5 mm |
| Backlight type | Edge LED |
| Swivelling | Yes |
| Luminozitate maximă | 250 – 349 cd/m2 |
| Touchscreen | |
| Webcam | Nu |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| FreeSync | Da |
| HDR | Nu |
| HDMI | Da |
| DVI | Nu |
| Tip panel | VA |
| Refresh rate | 100 – 144 Hz |
| Timp de răspuns monitor | 4 – 5 ms |
| Boxe integrate | Da |
| DisplayPort | Da |
| AMD FreeSync | Yes |
| Height adjustment | 10 cm |
| On Screen Display (OSD) | Yes |
| Power supply type | External |
| Cable lock slot | No |
| Wall mountable | Yes |
| USB Type-C | Da |
| Picture-in-Picture | Yes |
| Energy efficiency class (SDR) | G |
| Diagonala monitor | 30 – 40 inch |
| USB hub version | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| USB Type-A downstream ports quantity | 2 |
| Power cable length | 1.5 m |
| USB upstream port type | USB Type-C |
| Rezoluție monitor | 3440 x 1440 |
| Rata de aspect | 21:9 |
| Ecran Curbat: | Da |
| Display diagonal | 86.4 cm (34) |
| Display resolution | 3440 x 1440 pixels |
| Native aspect ratio | 21:9 |
| HD type | UltraWide Quad HD |
| AMD FreeSync type | FreeSync |
| Culoare monitor | Alte culori |
| Game mode | Yes |
| Power consumption (typical) | 32 W |
| Maximum refresh rate | 100 Hz |
| Stand included | Yes |
| Thunderbolt | Da |
| DisplayPort version | 1.2 |
| Screen mirroring | Yes |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 32 kWh |
| Feet colour | White |
| Display brightness (typical) | 300 cd/m² |
| Certification | ISO 9241-307 |
| Response time | 4 ms |
| Height (without stand) | 362.8 mm |
| Height (with stand) | 516 mm |
| Number of USB Type-C upstream ports quantity | 2 |
| Package weight | 13.9 kg |
| Display technology | QLED |
| Display diagonal (metric) | 86.4 cm |
| Weight (with stand) | 7.7 kg |
| Product colour | Silver, White |
| USB Power Delivery up to | 85 W |
| Pivot angle | -14 – 22° |
| Swivel angle range | -2 – 34° |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 1409553 |
| Width (with stand) | 808.7 mm |
| Depth (with stand) | 309.4 mm |
| Width (without stand) | 808.7 mm |
| Depth (without stand) | 167 mm |
| Weight (without stand) | 6.3 kg |
| Package width | 896 mm |
| Package depth | 371 mm |
| Package height | 589 mm |
| Cables included | DC, HDMI, USB Type-C |
| Producator | SAMSUNG |
| Garantie | 24 |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.
Recenzii
Nu există recenzii până acum.