
Magazin calculatoare, sisteme de supraveghere,sisteme de alarma, webdesign
Tel: (+40) 371 710 771
Fax: (+40) 371 710 771
Email: office@officeconect.ro
Office Conect SRL
Str. 3 Nr. 1128, Paleu, BIHOR, RO
MONITOR SMART SAMSUNG LS32CM801UUXDU 32 inch, Panel Type: VA, Resolution:3840 x 2160, Aspect Ratio: 16:9, Refresh Rate:60Hz, Response time GtG: 4 ms, Brightness: 400 cd/m², Contrast (static): 3000:1, Color Gamut (NTSC/sRGB/Adobe RGB/DCI-P3): 99% SRGB, HDR10, Viewing angle: 178/178, Colours: 1B, Speakers: 5W x 2, webcam, Connectivity: HDMI(micro) 1x, USB-C 1x, Game Mode, Flicker Free
| Pivot | Yes |
|---|---|
| Wi-Fi | Yes |
| Product colour | White |
| Wi-Fi standards | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Built-in USB hub | Yes |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 – 80% |
| High Dynamic Range (HDR) supported | Yes |
| HDMI version | 2.0 |
| Bluetooth version | 5.2 |
| Market positioning | Consumer |
| Display resolution | 3840 x 2160 pixels |
| HD type | 4K Ultra HD |
| sRGB coverage (typical) | 99% |
| Virtual assistant | Amazon Alexa |
| Display number of colours | 1 billion colours |
| Refresh rate | – Sub 100 Hz |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Touchscreen | |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| DisplayPort | Nu |
| HDMI | Da |
| DVI | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| HDCP | Yes |
| Tip panel | VA |
| Timp de răspuns monitor | 4 – 5 ms |
| Luminozitate maximă | 350 – 499 cd/m2 |
| Boxe integrate | Da |
| Aspect ratio | 16:9 |
| Power supply type | External |
| FreeSync | Nu |
| Wall mountable | Yes |
| Rezoluție monitor | 3840 x 2160 |
| HDR | Da |
| USB Type-C | Da |
| Display brightness (typical) | 400 cd/m² |
| Energy efficiency class (SDR) | G |
| Diagonala monitor | 30 – 40 inch |
| Display diagonal | 81.3 cm (32) |
| Display diagonal (metric) | 80 cm |
| Number of upstream ports | 1 |
| USB Type-A downstream ports quantity | 2 |
| HDCP version | 2.2 |
| Height adjustment | 12 cm |
| Operating temperature (T-T) | 10 – 40 °C |
| Weight (with stand) | 7.2 kg |
| Stand type | HAS stand |
| Power cable length | 1.5 m |
| Samsung Eye Saver Mode | Yes |
| Adaptive picture | Yes |
| Image size | Y |
| Supported graphics resolutions | 3840 x 2160 |
| Viewable size, horizontal | 69.7 cm |
| USB upstream port type | USB Type-C |
| USB Power Delivery up to | 65 W |
| Montare VESA | Nu |
| Viewable size, vertical | 39.2 cm |
| Power consumption (typical) | 33.2 W |
| Game mode | Yes |
| Remote control included | Yes |
| Webcam | Da |
| RMS rated power | 10 W |
| Response time measurement type | GTG (Gray to Gray) |
| Game features | Super Ultrawide GameView |
| Operating system installed | Tizen |
| Adaptive Sound Control (ASC) | Yes |
| Sound mirroring | Yes |
| Screen mirroring | Yes |
| SmartThings app support | Yes |
| Wireless Dex support | Yes |
| Tap view | Yes |
| Universal guide | Yes |
| Multi View | Yes |
| Anynet + (HDMI-CEC) | Yes |
| Wireless display | Yes |
| Auto source switch+ | Yes |
| NFT marketplaces | Nifty Gateway |
| Workspace | Yes |
| Virtual AIM point | Yes |
| Culoare monitor | Alb |
| Tilt angle range | -2 – 15° |
| Pivot angle | -92 – 92° |
| USB hub version | 2.0 |
| Remotely operated | Yes |
| Depth (with stand) | 200.1 mm |
| Cables included | AC, HDMI, USB Type-C |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours | 37 kWh |
| Power consumption (max) | 140 W |
| Width (with stand) | 713.4 mm |
| Weight (without stand) | 4.2 kg |
| Works with Samsung Bixby | Yes |
| Far-field voice interaction | Yes |
| Office 365 support | Yes |
| Display brightness (min) | 300 cd/m² |
| High Dynamic Range (HDR) technology | High Dynamic Range 10 (HDR10), High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus) |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 33.2 kWh |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 1511248 |
| Height (with stand) | 616.2 mm |
| Width (without stand) | 713.4 mm |
| Depth (without stand) | 24.5 mm |
| Height (without stand) | 423.8 mm |
| Package width | 925 mm |
| Package depth | 132 mm |
| Package height | 485 mm |
| Package weight | 10.4 kg |
| Pogo gender adapter included | Yes |
| Camera included | Yes |
| Smart calibration | Yes |
| Knox vault | Yes |
| Producator | SAMSUNG |
| Garantie | 24 |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.
Recenzii
Nu există recenzii până acum.