
Magazin calculatoare, sisteme de supraveghere,sisteme de alarma, webdesign
Tel: (+40) 371 710 771
Fax: (+40) 371 710 771
Email: office@officeconect.ro
Office Conect SRL
Str. 3 Nr. 1128, Paleu, BIHOR, RO
| Recomandat pentru | Gaming |
| Tip panel | VA |
| Diagonala | 31.5 inch |
| Rezolutie | 1920 x 1080 pixeli |
| Timp de raspuns | 1 ms |
| Refresh Rate | 165 Hz |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Contrast | 3000:1 (normal) |
| Luminozitate | 250 cd/mp |
| Unghi de vizibilitate | 178/178 grade |
| Standarde | NTSC: 72% Coverage |
| Culoare | Negru |
| Putere consumata | 24 W (normal) 0.5 W (standby) |
| Dimensiuni | Cu suport: 719 x 597 x 249 mm Fara suport: 719 x 435 x 94 mm |
| Greutate | Cu suport: 6.2 kg Fara suport: 4.5 kg |
| Montare perete | 100 x 100 VESA |
| Plug and play | Da |
| Accesorii incluse | Cablu alimentare |
| Tehnologii | Bluelight Reducer Flicker-Free FreeSync Premium |
| Clasa energetica | E |
| Tehnologii | |
| FreeSync | Da |
| Flicker Free | Da |
| Blue Light Reducer | Da |
| Ergonomie | |
| Inclinare | -5/+20 |
| Picior pivotant | -15/+15 |
| Ecran pivotant | 90 grade |
| Inaltime ajustabila | 120 mm |
| Porturi | |
| HDMI | 1 |
| Display Port | 1 |
| Jack | 1 |
| Pivot | Yes |
|---|---|
| Operating relative humidity (H-H) | 10 – 80% |
| Maximum refresh rate | 165 Hz |
| Swivelling | Yes |
| Rezoluție monitor | 1920 x 1080 |
| Timp de răspuns monitor | 1 – 3 ms |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Luminozitate maximă | 250 – 349 cd/m2 |
| Touchscreen | |
| Webcam | Nu |
| Boxe integrate | Nu |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| FreeSync | Da |
| HDR | Nu |
| USB Type-C | Nu |
| HDMI | Da |
| DVI | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Culoare monitor | Negru |
| Harmonized System (HS) code | 85285210 |
| Tip panel | VA |
| DisplayPort | Da |
| AMD FreeSync | Yes |
| AMD FreeSync type | FreeSync Premium |
| Power supply type | External |
| Energy efficiency class (HDR) | Not available |
| Diagonala monitor | 30 – 40 inch |
| Display diagonal | 81.3 cm (32) |
| Dynamic contrast ratio marketing name | Mega Contrast |
| Viewable size, horizontal | 69.8 cm |
| Viewable size, vertical | 39.3 cm |
| Height adjustment | 12 cm |
| Operating temperature (T-T) | 10 – 40 °C |
| Power cable length | 1.5 m |
| Refresh rate | 145 – 200 Hz |
| Package height | 220 mm |
| Cables included | AC, DisplayPort |
| Game mode | Yes |
| Screen shape | Flat |
| Flicker-free technology | Yes |
| Stand included | Yes |
| Weight (without stand) | 4.5 kg |
| DisplayPort version | 1.2 |
| Swivel angle range | -15 – 15° |
| Power consumption (max) | 48 W |
| NTSC coverage (typical) | 72% |
| Pivot angle | -2 – 92° |
| Power consumption (typical) | 24 W |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 24 kWh |
| Weight (with stand) | 6.2 kg |
| Feet colour | Black |
| Width (with stand) | 719.2 mm |
| Depth (with stand) | 248.8 mm |
| Height (with stand) | 597.4 mm |
| Width (without stand) | 719.2 mm |
| Depth (without stand) | 93.7 mm |
| Height (without stand) | 434.8 mm |
| Brand specific technologies | Black Equalizer, Eye Saver |
| Package width | 813 mm |
| Package depth | 560 mm |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 929245 |
| Package weight | 9.1 kg |
| Producator | SAMSUNG |
| Garantie | 24 |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.
Recenzii
Nu există recenzii până acum.