
Magazin calculatoare, sisteme de supraveghere,sisteme de alarma, webdesign
Tel: (+40) 371 710 771
Fax: (+40) 371 710 771
Email: office@officeconect.ro
Office Conect SRL
Str. 3 Nr. 1128, Paleu, BIHOR, RO
| Recomandat pentru | Gaming |
| Tip panel | IPS |
| Diagonala | 28 inch |
| Anti-Glare | Da |
| Rezolutie | 3840 x 2160 pixeli |
| Timp de raspuns | 1 ms |
| Refresh Rate | 144 Hz |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Contrast | 1000:1 (normal) |
| Luminozitate | 300 cd/mp |
| Unghi de vizibilitate | 178/178 grade |
| Culoare | Negru |
| Putere consumata | 33 W (normal) 0.5 W (standby) |
| Dimensiuni | Cu suport: 637 x 574 x 247 mm Fara suport: 637 x 380 x 122 mm |
| Greutate | Cu suport: 7.9 kg |
| Montare perete | 100 x 100 VESA |
| Plug and play | Da |
| Accesorii incluse | Cablu alimentare |
| Tehnologii | Bluelight Reducer Flicker-Free FreeSync Premium Pro G-Sync Compatible VESA DisplayHDR 400 |
| Iluminare | CoreSync |
| Tehnologii | |
| FreeSync | Da |
| G-Sync Compatible | Da |
| Flicker Free | Da |
| Blue Light Reducer | Da |
| HDR | VESA DisplayHDR 400 |
| Ergonomie | |
| Inclinare | -9/+13 |
| Picior pivotant | -15/+15 |
| Ecran pivotant | 90 grade |
| Inaltime ajustabila | 120 mm |
| Porturi | |
| HDMI | 2 |
| Display Port | 1 |
| USB | 2x USB 3.0 |
| Jack | 1 |
| Rata de aspect | 16:9 |
|---|---|
| Touchscreen | |
| Portabil | Nu |
| HDR | Nu |
| HDMI | Da |
| DVI | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Refresh rate | 100 – 144 Hz |
| DisplayPort | Da |
| Rezoluție monitor | 3840 x 2160 |
| Tip panel | IPS |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Webcam | Nu |
| Boxe integrate | Nu |
| Montare VESA | Da |
| G-Sync | Nu |
| FreeSync | Nu |
| USB Type-C | Nu |
| Culoare monitor | Negru |
| Luminozitate maximă | 300 cd/m² |
| Diagonala monitor | 28 inch |
| Timp de răspuns monitor | 1 ms |
| Producator | SAMSUNG |
| Garantie | 24 |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.
Recenzii
Nu există recenzii până acum.