
Magazin calculatoare, sisteme de supraveghere,sisteme de alarma, webdesign
Tel: (+40) 371 710 771
Fax: (+40) 371 710 771
Email: office@officeconect.ro
Office Conect SRL
Str. 3 Nr. 1128, Paleu, BIHOR, RO
MONITOR SAMSUNG LS27AG550EPXEN 27 inch, Curvature: 1000R , Panel Type: VA, Resolution: 2560×1440, Aspect Ratio: 16:9, Refresh Rate:165Hz, Response time GtG: 1ms, Brightness: 300 cd/m², Contrast (static): 2500 : 1, Viewing angle: 178º(R/L), 178º(U/D), Colours: 16.7M, Adjustability: Tilt: -2 ~ 18, Connectivity: 1xHDMI 2.0, 1xDisplayPort 1.4, Headphone out, VESA: 75×75
| MNT-Resolution | FHD |
|---|---|
| MNT-Screen-Size | 27.x" |
| Screen-Format | 16:9 |
| Tech-3D | No |
| MNT-Color | Black |
| Power consumption (standby) | 0.3 W |
| Maximum refresh rate | 165 Hz |
| Display technology | LED |
| Headphone out | No |
| Display resolution | 2560 x 1440 pixels |
| HD type | Quad HD |
| Timp de răspuns monitor | 1 – 3 ms |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Luminozitate maximă | 250 – 349 cd/m2 |
| Touchscreen | |
| Webcam | Nu |
| Boxe integrate | Nu |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| FreeSync | Da |
| HDR | Nu |
| USB Type-C | Nu |
| HDMI | Da |
| DVI | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Culoare monitor | Negru |
| Backlight type | LED |
| Panel mounting interface | 75 x 75 mm |
| Diagonala monitor | 26 – 29 inch |
| Tip panel | VA |
| DisplayPort | Da |
| Response time (fast) | 1 ms |
| AMD FreeSync | Yes |
| AMD FreeSync type | FreeSync Premium |
| Cable lock slot | No |
| Rezoluție monitor | 2560 x 1440 |
| Refresh rate | 145 – 200 Hz |
| Ecran Curbat: | Da |
| Stand included | Yes |
| Weight (without stand) | 3.7 kg |
| Weight (with stand) | 4.1 kg |
| Screen curvature rating | 1000R |
| Contrast ratio (typical) | 2500:1 |
| Power consumption (typical) | 26.1 W |
| Package weight | 6 kg |
| Width (with stand) | 616.6 mm |
| Depth (with stand) | 272.6 mm |
| Height (with stand) | 477.4 mm |
| Width (without stand) | 614.6 mm |
| Depth (without stand) | 120 mm |
| Height (without stand) | 382.8 mm |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 1401474 |
| Producator | SAMSUNG |
| Garantie | 24 |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.
Recenzii
Nu există recenzii până acum.