
Magazin calculatoare, sisteme de supraveghere,sisteme de alarma, webdesign
Tel: (+40) 371 710 771
Fax: (+40) 371 710 771
Email: office@officeconect.ro
Office Conect SRL
Str. 3 Nr. 1128, Paleu, BIHOR, RO
| Recomandat pentru | Gaming |
| Tip panel | IPS |
| Diagonala | 27 inch |
| Rezolutie | 2560 x 1440 pixeli |
| Timp de raspuns | 1 ms |
| Refresh Rate | 165 Hz |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Contrast | 1000:1 (normal) |
| Luminozitate | 400 cd/mp |
| Unghi de vizibilitate | 178/178 grade |
| Standarde | sRGB: 99% Coverage |
| Culoare | Negru |
| Putere consumata | 27 W (normal) 0.5 W (standby) |
| Dimensiuni | Cu suport: 614 x 571 x 247 mm Fara suport: 614 x 375 x 92 mm |
| Greutate | Cu suport: 6.1 kg Fara suport: 4.4 kg |
| Montare perete | 100 x 100 VESA |
| Plug and play | Da |
| Accesorii incluse | Cablu alimentare |
| Tehnologii | Bluelight Reducer Flicker-Free FreeSync Premium Pro G-Sync Compatible VESA DisplayHDR 400 |
| Clasa energetica | G |
| Tehnologii | |
| FreeSync | Da |
| G-Sync Compatible | Da |
| Flicker Free | Da |
| Blue Light Reducer | Da |
| HDR | VESA DisplayHDR 400 |
| Ergonomie | |
| Inclinare | -2/+22 |
| Picior pivotant | -30/+30 |
| Ecran pivotant | 90 grade |
| Inaltime ajustabila | 120 mm |
| Porturi | |
| HDMI | 2 |
| Display Port | 1 |
| Jack | 1 |
| MNT-Resolution | WQHD |
|---|---|
| MNT-Screen-Size | 27.x" |
| Pivot | Yes |
| Screen-Format | 16:9 |
| MNT-Color | Black |
| High Dynamic Range (HDR) supported | Yes |
| Contrast ratio (typical) | 1000:1 |
| HDMI version | 2.0 |
| Display brightness (typical) | 350 cd/m² |
| sRGB coverage (typical) | 99% |
| Swivelling | Yes |
| Display number of colours | 1 billion colours |
| Display resolution | 2560 x 1440 pixels |
| HD type | Quad HD |
| Depth (with stand) | 247 mm |
| Package weight | 8 kg |
| Tip panel | IPS |
| Timp de răspuns monitor | 1 – 3 ms |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Touchscreen | |
| Webcam | Nu |
| Boxe integrate | Nu |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| FreeSync | Da |
| USB Type-C | Nu |
| HDMI | Da |
| DVI | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Culoare monitor | Negru |
| Maximum refresh rate | 75 Hz |
| Diagonala monitor | 26 – 29 inch |
| Luminozitate maximă | 350 – 499 cd/m2 |
| DisplayPort | Da |
| Dynamic contrast ratio marketing name | Mega Infinity DCR |
| AMD FreeSync | Yes |
| AMD FreeSync type | FreeSync Premium |
| HDR | Da |
| High Dynamic Range (HDR) technology | DisplayHDR 400 |
| Energy efficiency class (SDR) | G |
| Rezoluție monitor | 2560 x 1440 |
| Height adjustment | 12 cm |
| Pivot angle | -30 – 30° |
| Operating temperature (T-T) | 10 – 40 °C |
| Refresh rate | 145 – 200 Hz |
| Cables included | AC, DisplayPort |
| Screen shape | Flat |
| Flicker-free technology | Yes |
| Width (with stand) | 613.7 mm |
| Width (without stand) | 613.7 mm |
| DisplayPort version | 1.2 |
| Tilt angle range | -2 – 22° |
| G-Sync | Da |
| NVIDIA G-SYNC | Yes |
| NVIDIA G-SYNC type | G-SYNC Compatible |
| Power consumption (max) | 48 W |
| Power consumption (typical) | 27 W |
| Package width | 684 mm |
| Weight (with stand) | 6.1 kg |
| Weight (without stand) | 4.4 kg |
| Height (with stand) | 570.5 mm |
| Depth (without stand) | 91.5 mm |
| Height (without stand) | 375.3 mm |
| Package depth | 467 mm |
| Package height | 173 mm |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 27 kWh |
| Storage temperature (T-T) | 10 – 80 °C |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours | 53 kWh |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 908831 |
| Producator | SAMSUNG |
| Garantie | 24 |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.
Recenzii
Nu există recenzii până acum.