
Magazin calculatoare, sisteme de supraveghere,sisteme de alarma, webdesign
Tel: (+40) 371 710 771
Fax: (+40) 371 710 771
Email: office@officeconect.ro
Office Conect SRL
Str. 3 Nr. 1128, Paleu, BIHOR, RO
MONITOR SAMSUNG LS27A800NMUXEN 27 inch, Curvature: FLAT , PanelType:IPS, Resolution: 3,840 x 2,160, Aspect Ratio: 16:9, Refresh Rate:60Hz ,Response time GtG: 5 ms, Brightness: 300 cd/m², Contrast (static): 1000: 1, Contrast (dynamic): Mega DCR, Viewing angle:178°/178°, Colours:1B, Adjustability: Tilt: -2.0˚(±2.0˚)~25.0˚(±2.0˚),Height Adjust:120.0mm(±5.0mm), Pivot: -2.0˚(±2.0˚)~92.0˚(±2.0˚),Swiv el:-30.0˚(±2.0˚)~30.0˚(±2.0˚), Connectivity: 1xHDMI 2.0, 3x USB3.0/1x USB2.0, 1xDisplayPort 1.2, Headphone out, VESA: 100×100
| Pivot | Yes |
|---|---|
| Built-in USB hub | Yes |
| Contrast ratio (typical) | 1000:1 |
| Display resolution | 3840 x 2160 pixels |
| HD type | 4K Ultra HD |
| Swivelling | Yes |
| Swivel angle range | -30 – 30° |
| Tip panel | IPS |
| Refresh rate | – Sub 100 Hz |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Luminozitate maximă | 250 – 349 cd/m2 |
| Touchscreen | |
| Webcam | Nu |
| Boxe integrate | Nu |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| HDR | Nu |
| USB Type-C | Nu |
| HDMI | Da |
| DVI | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Culoare monitor | Negru |
| Harmonized System (HS) code | 85285210 |
| Diagonala monitor | 26 – 29 inch |
| Timp de răspuns monitor | 4 – 5 ms |
| DisplayPort | Da |
| FreeSync | Nu |
| Response time | 5 ms |
| Rezoluție monitor | 3840 x 2160 |
| Display number of colours | 1.07 billion colours |
| Energy efficiency class (SDR) | G |
| Height adjustment | 12 cm |
| Tilt angle range | -2 – 25° |
| Screen shape | Flat |
| Cables included | AC, HDMI, USB |
| Width (with stand) | 615.5 mm |
| Width (without stand) | 615.5 mm |
| USB hub version | 2.0 / 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Pivot angle | -2 – 92° |
| Package height | 171 mm |
| Display brightness (typical) | 300 cd/m² |
| Package width | 686 mm |
| Depth (with stand) | 196.4 mm |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 28 kWh |
| Weight (with stand) | 6.4 kg |
| Depth (without stand) | 42.7 mm |
| Height (without stand) | 368.2 mm |
| Height (with stand) | 551.9 mm |
| Package depth | 450 mm |
| Package weight | 8.1 kg |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours | 34 kWh |
| Smart modes | Game, Photo |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 458926 |
| Producator | SAMSUNG |
| Garantie | 24 |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.
Recenzii
Nu există recenzii până acum.