
Magazin calculatoare, sisteme de supraveghere,sisteme de alarma, webdesign
Tel: (+40) 371 710 771
Fax: (+40) 371 710 771
Email: office@officeconect.ro
Office Conect SRL
Str. 3 Nr. 1128, Paleu, BIHOR, RO
| General | |
| Recomandat pentru | Gaming |
| Tip panel | VA |
| Diagonala | 27 inch |
| Anti-Glare | Da |
| Rezolutie | 1920 x 1080 pixeli |
| Timp de raspuns | 4 ms |
| Refresh Rate | 240 Hz |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Contrast | 3000:1 (normal) |
| Luminozitate | 300 cd/mp |
| Unghi de vizibilitate | 178/178 grade |
| Culoare | Negru/Argintiu |
| Putere consumata | 48 W (normal) 0.5 W (standby) |
| Dimensiuni | Cu suport: 617 x 472 x 251 mm |
| Greutate | Cu suport: 4.6 kg |
| Montare perete | 75 x 75 VESA |
| Plug and play | Da |
| Accesorii incluse | Cablu alimentare Cablu Display Port |
| Tehnologii | Flicker-Free Bluelight Reducer G-Sync |
| Curbat | Da |
| Curbura | 1500R |
| Tehnologii | |
| G-Sync Compatible | Da |
| Flicker Free | Da |
| Blue Light Reducer | Da |
| Ergonomie | |
| Inclinare | -2/+15 |
| Porturi | |
| HDMI | 2 |
| Display Port | 1 |
| Jack | 1 |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 – 80% |
|---|---|
| HDMI version | 2.0 |
| Maximum refresh rate | 240 Hz |
| Power adapter included | Yes |
| Display diagonal (metric) | 68.6 cm |
| DVI port | No |
| Rezoluție monitor | 1920 x 1080 |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Luminozitate maximă | 250 – 349 cd/m2 |
| Touchscreen | |
| Webcam | Nu |
| Boxe integrate | Nu |
| Portabil | Nu |
| HDR | Nu |
| USB Type-C | Nu |
| DVI | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Culoare monitor | Negru |
| Panel mounting interface | 75 x 75 mm |
| Harmonized System (HS) code | 85285210 |
| Diagonala monitor | 26 – 29 inch |
| Tip panel | VA |
| Timp de răspuns monitor | 4 – 5 ms |
| DisplayPort | Da |
| Supported graphics resolutions | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Aspect ratio | 16:9 |
| Audio input | No |
| Energy efficiency class (SDR) | F |
| FreeSync | Nu |
| HDMI | Nu |
| Energy efficiency class (HDR) | Not available |
| Operating temperature (T-T) | 10 – 40 °C |
| Ecran Curbat: | Da |
| Montare VESA | Nu |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 26 kWh |
| Refresh rate | 201 – 300 Hz |
| Flicker-free technology | Yes |
| Depth (without stand) | 61 mm |
| DisplayPort version | 1.2 |
| Picture-in-Picture | No |
| G-Sync | Da |
| NVIDIA G-SYNC | Yes |
| Tilt angle range | -2 – 15° |
| Power consumption (max) | 48 W |
| Cables included | DisplayPort |
| Package width | 703 mm |
| Display brightness (typical) | 300 cd/m² |
| Response time | 4 ms |
| Weight (without stand) | 3.8 kg |
| Power consumption (typical) | 26 W |
| Game mode | No |
| Depth (with stand) | 250.5 mm |
| Width (with stand) | 616.6 mm |
| Package weight | 6.6 kg |
| Width (without stand) | 616.6 mm |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 413656 |
| Height (with stand) | 472.3 mm |
| Weight (with stand) | 4.6 kg |
| Height (without stand) | 366.2 mm |
| Package depth | 453 mm |
| Package height | 210 mm |
| Producator | SAMSUNG |
| Garantie | 24 |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.
Recenzii
Nu există recenzii până acum.