
Magazin calculatoare, sisteme de supraveghere,sisteme de alarma, webdesign
Tel: (+40) 371 710 771
Fax: (+40) 371 710 771
Email: office@officeconect.ro
Office Conect SRL
Str. 3 Nr. 1128, Paleu, BIHOR, RO
| General | |
| Recomandat pentru | Gaming |
| Tip panel | VA |
| Diagonala | 27 inch |
| Anti-Glare | Da |
| Rezolutie | 2560 x 1440 pixeli |
| Timp de raspuns | 1 ms |
| Refresh Rate | 144 Hz |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Contrast | 2500:1 (normal) |
| Luminozitate | 250 cd/mp |
| Unghi de vizibilitate | 178/178 grade |
| Culoare | Negru |
| Putere consumata | 48 W (normal) 0.5 W (standby) |
| Dimensiuni | Cu suport: 617 x 477 x 273 mm |
| Greutate | Cu suport: 4.5 kg |
| Montare perete | 75 x 75 VESA |
| Plug and play | Da |
| Tehnologii | Flicker-Free Bluelight Reducer FreeSync Premium HDR10 |
| Curbat | Da |
| Curbura | 1000R |
| Tehnologii | |
| FreeSync | Da |
| Flicker Free | Da |
| Blue Light Reducer | Da |
| HDR | Ready |
| Altele | QLED Quantum Dot |
| Ergonomie | |
| Inclinare | -2/+18 |
| Porturi | |
| HDMI | 1 |
| Display Port | 1 |
| Jack | 1 |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 – 80% |
|---|---|
| High Dynamic Range (HDR) supported | Yes |
| HDMI version | 2.0 |
| Maximum refresh rate | 144 Hz |
| Cables included | HDMI |
| Display resolution | 2560 x 1440 pixels |
| HD type | Quad HD |
| DVI port | No |
| AC adapter output voltage | 19 V |
| Timp de răspuns monitor | 1 – 3 ms |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Luminozitate maximă | 250 – 349 cd/m2 |
| Touchscreen | |
| Webcam | Nu |
| Boxe integrate | Nu |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| FreeSync | Da |
| USB Type-C | Nu |
| HDMI | Da |
| DVI | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Culoare monitor | Negru |
| Backlight type | LED |
| Panel mounting interface | 75 x 75 mm |
| Harmonized System (HS) code | 85285210 |
| Diagonala monitor | 26 – 29 inch |
| Tip panel | VA |
| Refresh rate | 100 – 144 Hz |
| DisplayPort | Da |
| AMD FreeSync | Yes |
| AMD FreeSync type | FreeSync Premium |
| Audio input | No |
| Energy efficiency class (SDR) | F |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 25 kWh |
| HDR | Da |
| Rezoluție monitor | 2560 x 1440 |
| High Dynamic Range (HDR) technology | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Operating temperature (T-T) | 10 – 40 °C |
| TV tuner integrated | No |
| Ecran Curbat: | Da |
| Power consumption (typical) | 25 W |
| Weight (with stand) | 4.5 kg |
| Flicker-free technology | Yes |
| DisplayPort version | 1.2 |
| Picture-in-Picture | No |
| Package weight | 6.1 kg |
| Screen curvature rating | 1000R |
| Weight (without stand) | 4.1 kg |
| Supported graphics resolutions | 2560 x 1440 |
| Contrast ratio (typical) | 2500:1 |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours | 40 kWh |
| Game mode | No |
| Tilt angle range | -2 – 18° |
| Width (with stand) | 616.6 mm |
| Depth (with stand) | 272.6 mm |
| Height (with stand) | 477.4 mm |
| Width (without stand) | 614.6 mm |
| Depth (without stand) | 120 mm |
| Height (without stand) | 382.8 mm |
| Package width | 679 mm |
| Package depth | 438 mm |
| Digital signal format system | Not supported |
| AC input voltage | 230 V |
| Package height | 193 mm |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 413646 |
| Producator | SAMSUNG |
| Garantie | 24 |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.
Recenzii
Nu există recenzii până acum.