
Magazin calculatoare, sisteme de supraveghere,sisteme de alarma, webdesign
Tel: (+40) 371 710 771
Fax: (+40) 371 710 771
Email: office@officeconect.ro
Office Conect SRL
Str. 3 Nr. 1128, Paleu, BIHOR, RO
| Recomandat pentru | Multimedia |
| Tip panel | IPS |
| Diagonala | 23.8 inch |
| Rezolutie | 1920 x 1080 pixeli |
| Timp de raspuns | 5 ms |
| Refresh Rate | 75 Hz |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Contrast | 1000:1 (normal) |
| Luminozitate | 250 cd/mp |
| Unghi de vizibilitate | 178/178 grade |
| Standarde | NTSC: 72% Coverage |
| Culoare | Negru |
| Putere consumata | 21 W (normal) 0.3 W (standby) |
| Dimensiuni | Cu suport: 540 x 425 x 236 mm Fara suport: 540 x 321 x 50 mm |
| Greutate | Cu suport: 3.4 kg Fara suport: 2.8 kg |
| Montare perete | 75 x 75 VESA |
| Plug and play | Da |
| Accesorii incluse | Cablu alimentare |
| Tehnologii | Bluelight Reducer Flicker-Free FreeSync |
| Tehnologii | |
| FreeSync | Da |
| Flicker Free | Da |
| Blue Light Reducer | Da |
| Ergonomie | |
| Inclinare | -2/+22 |
| Porturi | |
| HDMI | 1 |
| VGA | 1 |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
|---|---|
| Power consumption (standby) | 0.3 W |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 – 80% |
| Contrast ratio (typical) | 1000:1 |
| Display technology | LED |
| Headphone out | No |
| Cables included | HDMI |
| Display diagonal | 61 cm (24) |
| DVI port | No |
| VGA (D-Sub) ports quantity | 1 |
| Diagonala monitor | 23 – 25 inch |
| Tip panel | IPS |
| Rezoluție monitor | 1920 x 1080 |
| Refresh rate | – Sub 100 Hz |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Luminozitate maximă | 250 – 349 cd/m2 |
| Touchscreen | |
| Webcam | Nu |
| Boxe integrate | Nu |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| FreeSync | Da |
| HDR | Nu |
| USB Type-C | Nu |
| DisplayPort | Nu |
| HDMI | Da |
| DVI | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Maximum refresh rate | 75 Hz |
| Viewable size, horizontal | 52.7 cm |
| Viewable size, vertical | 29.6 cm |
| Market positioning | Home |
| Panel mounting interface | 75 x 75 mm |
| Harmonized System (HS) code | 85285210 |
| Timp de răspuns monitor | 4 – 5 ms |
| Supported graphics resolutions | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| AMD FreeSync | Yes |
| Audio input | No |
| Energy efficiency class (SDR) | F |
| Response time | 5 ms |
| Dynamic contrast ratio marketing name | Mega Contrast |
| Operating temperature (T-T) | 10 – 40 °C |
| Power cable length | 1.5 m |
| Power consumption (typical) | 21 W |
| Culoare monitor | Alte culori |
| Display number of colours | 16.78 million colours |
| Package weight | 4.8 kg |
| Screen shape | Flat |
| Flicker-free technology | Yes |
| Stand included | Yes |
| Tilt angle range | -2 – 22° |
| NTSC coverage (typical) | 72% |
| Weight (without stand) | 2.8 kg |
| Package width | 610 mm |
| Energy efficiency class (old) | A |
| Annual energy consumption | 32 kWh |
| Weight (with stand) | 3.4 kg |
| Depth (without stand) | 49.9 mm |
| Height (without stand) | 321.3 mm |
| Package depth | 390 mm |
| Viewable size diagonal | 60.4 cm |
| Colour name | Metallic Silver |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 431956 |
| Width (with stand) | 539.7 mm |
| Depth (with stand) | 236.4 mm |
| Height (with stand) | 425.4 mm |
| Width (without stand) | 539.7 mm |
| Package height | 150 mm |
| Producator | SAMSUNG |
| Garantie | 24 |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.
Recenzii
Nu există recenzii până acum.