
Magazin calculatoare, sisteme de supraveghere,sisteme de alarma, webdesign
Tel: (+40) 371 710 771
Fax: (+40) 371 710 771
Email: office@officeconect.ro
Office Conect SRL
Str. 3 Nr. 1128, Paleu, BIHOR, RO
| General | |
| Recomandat pentru | Gaming |
| Tip panel | VA |
| Diagonala | 24 inch |
| Rezolutie | 1920 x 1080 pixeli |
| Timp de raspuns | 1 ms |
| Refresh Rate | 144 Hz |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Contrast | 3000:1 (normal) |
| Luminozitate | 250 cd/mp |
| Unghi de vizibilitate | 178/178 grade |
| Culoare | Negru |
| Putere consumata | 21 W (normal) 0.5 W (standby) |
| Dimensiuni | Cu suport: 544 x 498 x 219 mm Fara suport: 544 x 333 x 76 mm |
| Greutate | Cu suport: 4.1 kg Fara suport: 2.6 kg |
| Montare perete | 100 x 100 VESA |
| Plug and play | Da |
| Accesorii incluse | Cablu alimentare |
| Tehnologii | Bluelight Reducer Flicker-Free FreeSync Premium |
| Tehnologii | |
| FreeSync | Da |
| Flicker Free | Da |
| Blue Light Reducer | Da |
| Ergonomie | |
| Inclinare | -5/+20 |
| Picior pivotant | -15/+15 |
| Ecran pivotant | 90 grade |
| Inaltime ajustabila | 120 mm |
| Porturi | |
| HDMI | 1 |
| Display Port | 1 |
| Jack | 1 |
| Pivot | Yes |
|---|---|
| Operating relative humidity (H-H) | 10 – 80% |
| Maximum refresh rate | 144 Hz |
| Display technology | LED |
| Swivelling | Yes |
| Cables included | HDMI |
| Display diagonal | 61 cm (24) |
| Diagonala monitor | 23 – 25 inch |
| Rezoluție monitor | 1920 x 1080 |
| Timp de răspuns monitor | 1 – 3 ms |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Luminozitate maximă | 250 – 349 cd/m2 |
| Touchscreen | |
| Webcam | Nu |
| Boxe integrate | Nu |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| FreeSync | Da |
| HDR | Nu |
| USB Type-C | Nu |
| HDMI | Da |
| DVI | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Culoare monitor | Negru |
| Viewable size, horizontal | 52.7 cm |
| Viewable size, vertical | 29.6 cm |
| Harmonized System (HS) code | 85285210 |
| Tip panel | VA |
| Refresh rate | 100 – 144 Hz |
| DisplayPort | Da |
| Aspect ratio | 16:9 |
| AMD FreeSync | Yes |
| AMD FreeSync type | FreeSync Premium |
| Audio input | No |
| Energy efficiency class (SDR) | F |
| Energy efficiency class (HDR) | Not available |
| Dynamic contrast ratio marketing name | Mega Contrast |
| Height adjustment | 12 cm |
| Operating temperature (T-T) | 10 – 40 °C |
| Power cable length | 1.5 m |
| Samsung Eye Saver Mode | Yes |
| Power consumption (typical) | 21 W |
| Game mode | Yes |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 26 kWh |
| Screen shape | Flat |
| Flicker-free technology | Yes |
| Stand included | Yes |
| DisplayPort version | 1.2 |
| Display brightness (min) | 200 cd/m² |
| Display diagonal (metric) | 68 cm |
| Swivel angle range | -15 – 15° |
| Pivot angle | -2 – 92° |
| Power consumption (max) | 24 W |
| Width (with stand) | 544 mm |
| Depth (with stand) | 234.1 mm |
| Height (with stand) | 498.4 mm |
| Weight (with stand) | 4.1 kg |
| Width (without stand) | 544 mm |
| Depth (without stand) | 91.9 mm |
| Height (without stand) | 333.2 mm |
| Weight (without stand) | 2.6 kg |
| Package width | 636 mm |
| Package depth | 454 mm |
| Package height | 213 mm |
| Package weight | 6.3 kg |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 645067 |
| Active display area (W x H) | 527.04 x 296.46 mm |
| Producator | SAMSUNG |
| Garantie | 36 |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.
Recenzii
Nu există recenzii până acum.