
Magazin calculatoare, sisteme de supraveghere,sisteme de alarma, webdesign
Tel: (+40) 371 710 771
Fax: (+40) 371 710 771
Email: office@officeconect.ro
Office Conect SRL
Str. 3 Nr. 1128, Paleu, BIHOR, RO
| General | |
| Recomandat pentru | Gaming |
| Tip panel | VA |
| Diagonala | 23.5 inch |
| Rezolutie | 1920 x 1080 pixeli |
| Timp de raspuns | 4 ms |
| Refresh Rate | 144 Hz |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Contrast | 3000:1 (normal) |
| Luminozitate | 250 cd/mp |
| Unghi de vizibilitate | 178/178 grade |
| Standarde | NTSC: 72% Coverage |
| Culoare | Negru |
| Putere consumata | 21 |
| Dimensiuni | Cu suport: 548 x 431 x 243 mm Fara suport: 548 x 326 x 91 mm |
| Greutate | Cu suport: 3.3 kg Fara suport: 2.8 kg |
| Plug and play | Da |
| Accesorii incluse | Cablu alimentare |
| Tehnologii | Bluelight Reducer Flicker-Free FreeSync |
| Curbat | Da |
| Curbura | 1800R |
| Clasa energetica | F |
| Tehnologii | |
| FreeSync | Da |
| Flicker Free | Da |
| Blue Light Reducer | Da |
| Ergonomie | |
| Inclinare | -2/+20 |
| Porturi | |
| HDMI | 2 |
| Display Port | 1 |
| Jack | 1 |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 – 80% |
|---|---|
| Maximum refresh rate | 144 Hz |
| Display diagonal | 61 cm (24) |
| Diagonala monitor | 23 – 25 inch |
| Rezoluție monitor | 1920 x 1080 |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Luminozitate maximă | 250 – 349 cd/m2 |
| Touchscreen | |
| Webcam | Nu |
| Boxe integrate | Nu |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| FreeSync | Da |
| HDR | Nu |
| USB Type-C | Nu |
| HDMI | Da |
| DVI | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Culoare monitor | Negru |
| Harmonized System (HS) code | 85285210 |
| Tip panel | VA |
| Refresh rate | 100 – 144 Hz |
| Timp de răspuns monitor | 4 – 5 ms |
| DisplayPort | Da |
| AMD FreeSync | Yes |
| Energy efficiency class (SDR) | F |
| Weight (with stand) | 3.3 kg |
| Operating temperature (T-T) | 10 – 40 °C |
| Ecran Curbat: | Da |
| AMD FreeSync type | FreeSync |
| Power consumption (typical) | 21 W |
| Montare VESA | Nu |
| Package width | 612 mm |
| Flicker-free technology | Yes |
| Cables included | AC, HDMI |
| DisplayPort version | 1.2 |
| Screen curvature rating | 1800R |
| Dynamic contrast ratio marketing name | Mega DCR |
| Weight (without stand) | 2.8 kg |
| Tilt angle range | -2 – 20° |
| Response time | 4 ms |
| Panel type | TFT/S-PVA |
| Power consumption (max) | 35 W |
| Display diagonal (metric) | 59.8 cm |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 891284 |
| Width (with stand) | 547.8 mm |
| Depth (with stand) | 242.6 mm |
| Height (with stand) | 430.5 mm |
| Width (without stand) | 547.8 mm |
| Depth (without stand) | 90.7 mm |
| Height (without stand) | 326.3 mm |
| Package depth | 391 mm |
| Package height | 172 mm |
| Package weight | 4.9 kg |
| Producator | SAMSUNG |
| Garantie | 24 |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.
Recenzii
Nu există recenzii până acum.