
Magazin calculatoare, sisteme de supraveghere,sisteme de alarma, webdesign
Tel: (+40) 371 710 771
Fax: (+40) 371 710 771
Email: office@officeconect.ro
Office Conect SRL
Str. 3 Nr. 1128, Paleu, BIHOR, RO
| Recomandat pentru | Gaming |
| Tip panel | VA |
| Diagonala | 55 inch |
| Rezolutie | 3840 x 2160 pixeli |
| Timp de raspuns | 4 ms |
| Refresh Rate | 144 Hz |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Contrast | 4000:1 (normal) |
| Luminozitate | 1200 cd/mp |
| Densitate pixeli | 80 PPI |
| Unghi de vizibilitate | 178/178 grade |
| Dimensiune punct | 0.315 mm |
| Standarde | NTSC: 104% Coverage sRGB: 125% Coverage DCI-P3: 95% Coverage |
| Culoare | Negru |
| Putere consumata | 95 W (normal) 0.5 W (standby) |
| Boxe integrate | 2x 10 W + Subwoofer 20 W Bowers & Wilkins |
| Dimensiuni | Cu suport: 1232 x 834 x 308 mm Fara suport: 1232 x 715 x 102 mm |
| Greutate | Cu suport: 29.5 kg Fara suport: 25.7 kg |
| Montare perete | 200 x 200 VESA |
| Plug and play | Da |
| Accesorii incluse | Cablu alimentare Telecomanda |
| Tehnologii | Bluelight Reducer Flicker-Free AdaptiveSync VESA DisplayHDR 1000 |
| Iluminare | Ambliglow |
| Clasa energetica | G |
| Tehnologii | |
| Flicker Free | Da |
| Blue Light Reducer | Da |
| HDR | VESA DisplayHDR 1000 |
| Altele | AdaptiveSync |
| Ergonomie | |
| Inclinare | -5/+10 |
| Porturi | |
| HDMI | 3 |
| Display Port | 1 |
| USB | 5x USB 3.2 (1 upstream, 4 downstream) |
| USB Type-C | 1 |
| Jack | 4 |
| MNT-Resolution | UHD 4K |
|---|---|
| Screen-Format | 16:9 |
| MNT-Screen-Size | 55.x" |
| Tech-3D | No |
| MNT-Color | Black |
| Manual | Yes |
| Plug and Play | Yes |
| Operating temperature (T-T) | 0 – 40 °C |
| Storage temperature (T-T) | -20 – 60 °C |
| AC input frequency | 50 – 60 Hz |
| Built-in USB hub | Yes |
| DisplayPort version | 1.4 |
| Operating relative humidity (H-H) | 20 – 80% |
| High Dynamic Range (HDR) supported | Yes |
| Maximum refresh rate | 144 Hz |
| Display resolution | 3840 x 2160 pixels |
| HD type | 4K Ultra HD |
| Audio output | Yes |
| Non-operating altitude | 0 – 12192 m |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Touchscreen | |
| Webcam | Nu |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| HDMI | Da |
| DVI | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Culoare monitor | Negru |
| Harmonized System (HS) code | 85285210 |
| Tip panel | VA |
| Refresh rate | 100 – 144 Hz |
| Timp de răspuns monitor | 4 – 5 ms |
| Boxe integrate | Da |
| DisplayPort | Da |
| Backlight type | W-LED |
| Aspect ratio | 16:9 |
| Dynamic contrast ratio marketing name | Mega Infinity DCR |
| Vertical scan range | 48 – 144 Hz |
| DDC/CI | Yes |
| Display sRGB | Yes |
| Component video sync | Separate sync |
| On Screen Display (OSD) | Yes |
| Number of OSD languages | 21 |
| Operating altitude | 0 – 3658 m |
| Recyclable packaging material | 100% |
| LowBlue mode | Yes |
| Mean time between failures (MTBF) | 50000 h |
| Picture enhancement | SmartImage Game |
| FreeSync | Nu |
| Power supply type | Internal |
| Diagonala monitor | Peste 41 inch |
| Rezoluție monitor | 3840 x 2160 |
| HDR | Da |
| USB Type-C | Da |
| Contrast ratio (typical) | 4000:1 |
| Display number of colours | 1.07 billion colours |
| Number of USB Type-B upstream ports quantity | 1 |
| Panel mounting interface | 200 x 200 mm |
| Energy efficiency class (SDR) | G |
| Picture-by-Picture (PbP) | Yes |
| Heavy metals free | Hg (mercury) |
| Philips SmartUniformity | 93 – 105% |
| Delta E | 2 |
| USB upstream port type | USB Type-B |
| Number of upstream ports | 1 |
| Remote control included | Yes |
| Colour gamut | 95% |
| Low input lag | Yes |
| sRGB coverage (typical) | 125% |
| Ambient lighting type | 3-sided |
| Audio decoders | DTS |
| Depth (with stand) | 308 mm |
| Luminozitate maximă | 750 – 999 cd/m2 |
| Display diagonal | 139.7 cm (55) |
| Display brightness (typical) | 750 cd/m² |
| Pixel Pitch | 0.315 x 0.315 mm |
| Pixel density | 80 ppi |
| Horizontal scan range | 30 – 135 kHz |
| Viewable size, horizontal | 121 cm |
| Viewable size, vertical | 68 cm |
| Display diagonal (metric) | 139.7 cm |
| High Dynamic Range (HDR) technology | DisplayHDR 1000 |
| NTSC coverage (typical) | 104% |
| DCI-P3 coverage | 95% |
| RMS rated power | 40 W |
| HDMI ports quantity | 3 |
| Tilt angle range | -5 – 10° |
| LED indicators | Stand-by |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 100 kWh |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours | 162 kWh |
| Power consumption (typical) | 95.3 W |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 414204 |
| Width (with stand) | 1232 mm |
| Height (with stand) | 834 mm |
| Weight (with stand) | 29.5 kg |
| Width (without stand) | 1232 mm |
| Depth (without stand) | 102 mm |
| Height (without stand) | 715 mm |
| Weight (without stand) | 25.7 kg |
| Package width | 1390 mm |
| Package depth | 376 mm |
| Package height | 990 mm |
| Package weight | 38.2 kg |
| Cables included | DisplayPort, HDMI, USB Type-C to USB Type-C, AC |
| Consumer Electronics Control (CEC) | EasyLink |
| Exterior finish type | Gloss/Textured |
| Sound enhancement technology | DTS Sound |
| Speakers | 2 x tweeters, 10 W x 2 mid-high speakers, 20 W x 1 woofer |
| Certification | CB, CE Mark, TUV/ISO9241-307, TUV-BAUART, CU-EAC, EAEU RoHS, CCC, CECP, CEL |
| EasyLink | Remote control pass-through, System audio control, System standby |
| MultiView | PBP (2 x devices) |
| Regulatory Approvals | CB; CE Mark; TUV/ISO9241-307; TUV-BAUART; CU-EAC; EAEU RoHS; CCC; CECP; CEL |
| Producator | PHILIPS |
| Garantie | 36 |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.
Recenzii
Nu există recenzii până acum.