
Magazin calculatoare, sisteme de supraveghere,sisteme de alarma, webdesign
Tel: (+40) 371 710 771
Fax: (+40) 371 710 771
Email: office@officeconect.ro
Office Conect SRL
Str. 3 Nr. 1128, Paleu, BIHOR, RO
| Recomandat pentru | Office |
| Tip panel | VA |
| Diagonala | 42.5 inch |
| Anti-Glare | Da |
| Rezolutie | 3840 x 2160 pixeli |
| Timp de raspuns | 4 ms |
| Refresh Rate | 60 Hz |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Contrast | 4000:1 (normal) 50.000.000:1 (dynamic) |
| Luminozitate | 400 cd/mp |
| Unghi de vizibilitate | 178/178 grade |
| Dimensiune punct | 0.2451 mm |
| Standarde | NTSC: 105% Coverage sRGB: 126% Coverage Adobe RGB: 90% Coverage |
| Culoare | Negru |
| Putere consumata | 46W (normal) 0.3 W (standby) |
| Boxe integrate | 2x 5 W |
| Functii | MultiView (pana la 4 dispozitive) |
| Dimensiuni | Cu suport: 978 x 677 x 281 mm Fara suport: 978 x 573 x 78 mm |
| Greutate | Cu suport: 18 kg Fara suport: 12.4 kg |
| Montare perete | 100 x 100 VESA |
| Plug and play | Da |
| Accesorii incluse | Cablu alimentare |
| Tehnologii | Bluelight Reducer Flicker-Free VESA DisplayHDR 400 |
| Clasa energetica | G |
| Tehnologii | |
| Flicker Free | Da |
| Blue Light Reducer | Da |
| HDR | VESA DisplayHDR 400 |
| Ergonomie | |
| Inclinare | -5/+23 |
| Picior pivotant | -45/+45 |
| Porturi | |
| HDMI | 3 |
| Display Port | 1 |
| USB | 4x USB 3.2 (1 upstream, 3 downstream) |
| USB Type-C | 1 |
| Jack | 1 |
| RJ-45 | 1 |
| MNT-Resolution | UHD 4K |
|---|---|
| MNT-Screen-Size | 42.x" |
| Screen-Format | 16:9 |
| Tech-3D | No |
| MNT-Color | Black |
| Compliance certificates | RoHS |
| Power consumption (standby) | 0.3 W |
| Manual | Yes |
| Plug and Play | Yes |
| Operating temperature (T-T) | 0 – 40 °C |
| Storage temperature (T-T) | -20 – 60 °C |
| AC input frequency | 50 – 60 Hz |
| Built-in USB hub | Yes |
| DisplayPort version | 1.4 |
| Operating relative humidity (H-H) | 20 – 80% |
| High Dynamic Range (HDR) supported | Yes |
| HDMI version | 2.0 |
| Display resolution | 3840 x 2160 pixels |
| HD type | 4K Ultra HD |
| Swivelling | Yes |
| RMS rated power | 5 W |
| Non-operating altitude | 0 – 12192 m |
| Refresh rate | – Sub 100 Hz |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Touchscreen | |
| Webcam | Nu |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Culoare monitor | Negru |
| Display surface | Matt |
| HDCP | Yes |
| Harmonized System (HS) code | 85285210 |
| Tip panel | VA |
| Timp de răspuns monitor | 4 – 5 ms |
| Luminozitate maximă | 350 – 499 cd/m2 |
| Boxe integrate | Da |
| DisplayPort | Da |
| Backlight type | W-LED |
| Aspect ratio | 16:9 |
| DDC/CI | Yes |
| Haze rate | 25% |
| Surface hardness | 3H |
| Display sRGB | Yes |
| Component video sync | Separate sync |
| Front bezel colour | Black |
| Height adjustment | 10 cm |
| On Screen Display (OSD) | Yes |
| Number of OSD languages | 21 |
| LED indicators | Operation, Stand-by |
| Operating altitude | 0 – 3658 m |
| Exterior finish type | Textured |
| Recyclable packaging material | 100% |
| EasyRead mode | Yes |
| LowBlue mode | Yes |
| FreeSync | Nu |
| Power supply type | Internal |
| Diagonala monitor | Peste 41 inch |
| Rezoluție monitor | 3840 x 2160 |
| HDR | Da |
| USB Type-C | Da |
| Display diagonal | 108 cm (42.5) |
| Contrast ratio (typical) | 4000:1 |
| Maximum refresh rate | 30 Hz |
| Display number of colours | 1.07 billion colours |
| Display brightness (typical) | 400 cd/m² |
| Contrast ratio (dynamic) | 50000000:1 |
| Dynamic contrast ratio marketing name | SmartContrast |
| Pixel Pitch | 0.2451 x 0.2451 mm |
| Pixel density | 103.64 ppi |
| Horizontal scan range | 30 – 140 kHz |
| Vertical scan range | 48 – 60 Hz |
| Viewable size, horizontal | 94.1 cm |
| Viewable size, vertical | 52.9 cm |
| Display diagonal (metric) | 108 cm |
| High Dynamic Range (HDR) technology | DisplayHDR 400 |
| sRGB coverage (typical) | 126% |
| NTSC coverage (typical) | 105% |
| Adobe RGB coverage | 90% |
| USB upstream port type | USB Type-B, USB Type-C |
| Number of upstream ports | 2 |
| Number of USB Type-B upstream ports quantity | 1 |
| Number of USB Type-C upstream ports quantity | 1 |
| USB Power Delivery up to | 90 W |
| Built-in KVM switch | Yes |
| HDCP version | 1.4/2.2 |
| Panel mounting interface | 200 x 200 mm |
| Swivel angle range | -45 – 45° |
| Tilt angle range | -5 – 23° |
| Picture-in-Picture | Yes |
| Energy efficiency class (SDR) | G |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 55 kWh |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours | 91 kWh |
| Power consumption (typical) | 46 W |
| Power consumption (PowerSave) | 43.9 W |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 587235 |
| Width (with stand) | 978 mm |
| Depth (with stand) | 281 mm |
| Height (with stand) | 713 mm |
| Weight (with stand) | 18 kg |
| Width (without stand) | 978 mm |
| Depth (without stand) | 78 mm |
| Height (without stand) | 573 mm |
| Weight (without stand) | 12.4 kg |
| Package width | 1150 mm |
| Package depth | 284 mm |
| Package height | 704 mm |
| Package weight | 23.3 kg |
| Cables included | HDMI, DisplayPort, USB Type-A to USB Type-B, USB Type-C, AC |
| Bundled software | SmartControl |
| Doesn't contain | PVC/BFR, Mercury |
| HBR3 support | Yes |
| USB Power Delivery revision | 3.0 |
| Picture-by-Picture (PbP) | Yes |
| Heavy metals free | Hg (mercury) |
| RS-232 interface | Yes |
| Philips SmartUniformity | 93 – 105% |
| Weight | 12.4 kg |
| Mean time between failures (MTBF) | 70000 h |
| Certification | CB, TUV/GS, TUV Ergo, SEMKO, CU-EAC, EAEU RoHS, CE Mark, FCC Class B, ICES-003 |
| Picture enhancement | SmartImage |
| MultiView | PIP/PBP mode, 4 x devices |
| Regulatory Approvals | CB; TUV/GS; TUV Ergo; CU-EAC; EAEU RoHS; CE Mark; FCC Class B; ICES-003 |
| Delta E | 2 |
| Wake-on-LAN | Yes |
| Post-consumer recycled plastic | 85% |
| HDMI | Da |
| DVI | Nu |
| Producator | PHILIPS |
| Garantie | 36 |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.
Recenzii
Nu există recenzii până acum.