
Magazin calculatoare, sisteme de supraveghere,sisteme de alarma, webdesign
Tel: (+40) 371 710 771
Fax: (+40) 371 710 771
Email: office@officeconect.ro
Office Conect SRL
Str. 3 Nr. 1128, Paleu, BIHOR, RO
| Recomandat pentru | Multimedia |
| Tip panel | VA |
| Diagonala | 31.5 inch |
| Anti-Glare | Da |
| Rezolutie | 3840 x 2160 pixeli |
| Timp de raspuns | 4 ms |
| Refresh Rate | 60 Hz |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Contrast | 3000:1 (normal) 80.000.000:1 (dynamic) |
| Luminozitate | 400 cd/mp |
| Densitate pixeli | 140 PPI |
| Unghi de vizibilitate | 178/178 grade |
| Dimensiune punct | 0.181 mm |
| Standarde | NTSC: 114% Coverage sRGB: 135% Coverage DCI-P3: 98.61% Coverage |
| Culoare | Negru |
| Putere consumata | 40.0 W (normal) 0.5 W (standby) |
| Boxe integrate | 2x 5 W |
| Dimensiuni | Cu suport: 728 x 604 x 206 mm Fara suport: 728 x 432 x 58 mm |
| Greutate | Cu suport: 7.21 kg Fara suport: 5.45 kg |
| Montare perete | 100 x 100 VESA |
| Plug and play | Da |
| Accesorii incluse | Cablu alimentare Cablu HDMI Cablu Display Port |
| Tehnologii | Bluelight Reducer |
| Iluminare | Ambiglow |
| Tehnologii | |
| Blue Light Reducer | Da |
| HDR | Ready |
| Ergonomie | |
| Inclinare | -5/+20 |
| Inaltime ajustabila | 110 mm |
| Porturi | |
| HDMI | 3 |
| Display Port | 1 |
| USB | 4x USB 3.0 |
| Jack | 1 |
| MNT-Resolution | UHD 4K |
|---|---|
| MNT-Screen-Size | 31.X” |
| Screen-Format | 16:9 |
| Tech-3D | No |
| MNT-Color | Black |
| Compliance certificates | RoHS |
| Manual | Yes |
| Plug and Play | Yes |
| Operating temperature (T-T) | 0 – 40 °C |
| Storage temperature (T-T) | -20 – 60 °C |
| AC input frequency | 50 – 60 Hz |
| Built-in USB hub | Yes |
| DisplayPort version | 1.4 |
| Operating relative humidity (H-H) | 20 – 80% |
| On/off switch | Yes |
| HDMI version | 2.0 |
| Pixel density | 140 ppi |
| Number of speakers | 2 |
| High Dynamic Range (HDR) technology | DisplayHDR 600 |
| Low Blue Light technology | Yes |
| Display technology | LED |
| Display diagonal | 80 cm (31.5) |
| Display resolution | 3840 x 2160 pixels |
| HD type | 4K Ultra HD |
| Non-operating altitude | 0 – 12192 m |
| Refresh rate | – Sub 100 Hz |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Touchscreen | |
| Webcam | Nu |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| USB Type-C | Nu |
| HDMI | Da |
| DVI | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Culoare monitor | Negru |
| Market positioning | Home |
| Harmonized System (HS) code | 85285210 |
| Tip panel | VA |
| Timp de răspuns monitor | 4 – 5 ms |
| Luminozitate maximă | 350 – 499 cd/m2 |
| Boxe integrate | Da |
| DisplayPort | Da |
| Backlight type | W-LED |
| Aspect ratio | 16:9 |
| DDC/CI | Yes |
| Haze rate | 25% |
| Surface hardness | 3H |
| Display sRGB | Yes |
| Component video sync | Separate sync |
| On Screen Display (OSD) | Yes |
| LED indicators | Operation, Stand-by |
| Power supply type | External |
| Operating altitude | 0 – 3658 m |
| Doesn't contain | Mercury, PVC/BFR |
| Recyclable packaging material | 100% |
| Heavy metals free | Hg (mercury), Pb (lead) |
| LowBlue mode | Yes |
| Mean time between failures (MTBF) | 50000 h |
| Picture enhancement | SmartImage Game |
| FreeSync | Nu |
| Rezoluție monitor | 3840 x 2160 |
| HDR | Da |
| Display number of colours | 1.07 billion colours |
| Display brightness (typical) | 400 cd/m² |
| Dynamic contrast ratio marketing name | SmartContrast |
| Picture-in-Picture | Yes |
| Energy efficiency class (SDR) | G |
| Bundled software | SmartControl |
| Picture-by-Picture (PbP) | Yes |
| Diagonala monitor | 30 – 40 inch |
| Viewable size, horizontal | 69.8 cm |
| Viewable size, vertical | 39.3 cm |
| Display diagonal (metric) | 80 cm |
| Supported graphics resolutions | 3840 x 2160 |
| Digital horizontal frequency | 30 – 160 kHz |
| sRGB coverage (typical) | 135% |
| 3D | No |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 40 kWh |
| PC Audio in | Yes |
| Contrast ratio (dynamic) | 80000000:1 |
| Separate H/V sync | Yes |
| RMS rated power | 10 W |
| Screen shape | Flat |
| Flicker-free technology | Yes |
| Stand included | Yes |
| Exterior finish type | Gloss |
| Digital vertical frequency | 40 – 60 Hz |
| Low input lag | Yes |
| Package weight | 11 kg |
| Cables included | HDMI, DisplayPort, AC |
| Recommended resolution | 3840 x 2160 @ 60 Hz |
| MultiView | PIP/PBP mode, 2 x devices |
| Response time | 4 ms |
| Colour gamut standard | sRGB |
| Height adjustment | 11 cm |
| Panel type | MVA |
| Colour gamut | 114% |
| NTSC coverage (typical) | 114% |
| Depth (with stand) | 206 mm |
| HDMI ports quantity | 3 |
| Depth (without stand) | 58 mm |
| Number of OSD languages | 20 |
| Pixel Pitch | 0.181 x 0.181 mm |
| Weight (with stand) | 7.21 kg |
| Weight (without stand) | 5.45 kg |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours | 124 kWh |
| Package width | 822 mm |
| Vertical scan range | 40 – 60 Hz |
| DCI-P3 coverage | 98.61% |
| Power consumption (typical) | 40.57 W |
| Width (with stand) | 728 mm |
| Height (with stand) | 604 mm |
| Width (without stand) | 728 mm |
| Height (without stand) | 432 mm |
| Package depth | 394 mm |
| Package height | 580 mm |
| Certification | CE Mark, CU-EAC, EPA, TUV/ISO9241-307, TUV-BAUART, cETLus, FCC Class B |
| Regulatory Approvals | CE Mark; CU-EAC; TUV/ISO9241-307; TUV-BAUART; cETLus; FCC Class B |
| CI Slot | 55 |
| CI/CI Plus | 5 |
| Caption (subtitle) | 5 |
| Compatible wall mount | 5 |
| Digital TV tuner | 5 |
| Producator | PHILIPS |
| Garantie | 36 |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.
Recenzii
Nu există recenzii până acum.