
Magazin calculatoare, sisteme de supraveghere,sisteme de alarma, webdesign
Tel: (+40) 371 710 771
Fax: (+40) 371 710 771
Email: office@officeconect.ro
Office Conect SRL
Str. 3 Nr. 1128, Paleu, BIHOR, RO
Monitor Philips 27″ 27E1N1800A/00
| Power consumption (standby) | 0.5 W |
|---|---|
| Product colour | Black |
| Native aspect ratio | 16:9 |
| Operating temperature (T-T) | 0 – 40 °C |
| Storage temperature (T-T) | -20 – 60 °C |
| DisplayPort version | 1.4 |
| LED backlight | Yes |
| Panel type | IPS |
| Cable lock slot | Yes |
| High Dynamic Range (HDR) supported | Yes |
| Contrast ratio (typical) | 1000:1 |
| HDMI version | 2.0 |
| Cable lock slot type | Kensington |
| Low Blue Light technology | Yes |
| Display technology | LED |
| Headphone out | Yes |
| Built-in speaker(s) | No |
| Display resolution | 3840 x 2160 pixels |
| HD type | 4K Ultra HD |
| Display brightness (typical) | 350 cd/m² |
| Display diagonal (metric) | 68.6 cm |
| Tip panel | IPS |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Touchscreen | |
| Webcam | Nu |
| Boxe integrate | Nu |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| USB Type-C | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Culoare monitor | Negru |
| Diagonala monitor | 26 – 29 inch |
| Timp de răspuns monitor | 4 – 5 ms |
| Luminozitate maximă | 350 – 499 cd/m2 |
| DisplayPort | Da |
| Backlight type | W-LED |
| Dynamic contrast ratio marketing name | Mega Infinity DCR |
| Energy efficiency class (SDR) | F |
| Width (with stand) | 613 mm |
| Width (without stand) | 613 mm |
| FreeSync | Nu |
| Rezoluție monitor | 3840 x 2160 |
| HDR | Da |
| Display number of colours | 1.07 billion colours |
| Horizontal scan range | 30 – 140 kHz |
| Package width | 690 mm |
| Screen shape | Flat |
| Cables included | AC, HDMI |
| Height (without stand) | 365 mm |
| Response time | 4 ms |
| Pixel Pitch | 0.1554 x 0.1554 mm |
| High Dynamic Range (HDR) technology | High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus) |
| Depth (without stand) | 54 mm |
| Depth (with stand) | 211 mm |
| Package depth | 141 mm |
| Pixel density | 163.18 ppi |
| Package height | 455 mm |
| Vertical scan range | 40 – 60 Hz |
| Viewing angle, horizontal | 178° |
| Viewing angle, vertical | 178° |
| HDMI ports quantity | 2 |
| VESA mounting | Yes |
| Panel mounting interface | 100 x 100 mm |
| Tilt adjustment | Yes |
| AC input voltage | 100 – 240 V |
| Weight (without stand) | 3.92 kg |
| Built-in camera | No |
| Built-in USB hub | No |
| DisplayPorts quantity | 1 |
| Display diagonal | 68.6 cm (27) |
| Tilt angle range | -5 – 20° |
| Power consumption (typical) | 27.24 W |
| HDMI | Da |
| DVI | Nu |
| Destinat pentru | Consumer |
| Height (with stand) | 465 mm |
| Weight (with stand) | 4.35 kg |
| Package weight | 6.92 kg |
| Producator | PHILIPS |
| Garantie | 24 |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.
Recenzii
Nu există recenzii până acum.