
Magazin calculatoare, sisteme de supraveghere,sisteme de alarma, webdesign
Tel: (+40) 371 710 771
Fax: (+40) 371 710 771
Email: office@officeconect.ro
Office Conect SRL
Str. 3 Nr. 1128, Paleu, BIHOR, RO
| General | |
| Recomandat pentru | Gaming |
| Tip panel | VA |
| Diagonala | 27 inch |
| Anti-Glare | Da |
| Rezolutie | 1920 x 1080 pixeli |
| Timp de raspuns | 4 ms |
| Refresh Rate | 144 Hz |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Contrast | 3000:1 (normal) |
| Luminozitate | 350 cd/mp |
| Densitate pixeli | 82 PPI |
| Unghi de vizibilitate | 178/178 grade |
| Dimensiune punct | 0.3114 mm |
| Standarde | sRGB: 122% Coverage |
| Culoare | Negru |
| Putere consumata | 32 W (normal) 0.5 W (standby) |
| Boxe integrate | 2x 3 W |
| Dimensiuni | Cu suport: 613 x 545 x 224 mm Fara suport: 613 x 368 x 41 mm |
| Greutate | Cu suport: 5.5 kg Fara suport: 3.8 kg |
| Montare perete | 100 x 100 VESA |
| Plug and play | Da |
| Accesorii incluse | Cablu alimentare Cablu HDMI Cablu Display Port |
| Tehnologii | Flicker-Free Bluelight Reducer FreeSync |
| Tehnologii | |
| FreeSync | Da |
| Flicker Free | Da |
| Blue Light Reducer | Da |
| Ergonomie | |
| Inclinare | -5/+20 |
| Inaltime ajustabila | 100 mm |
| Porturi | |
| HDMI | 1 |
| Display Port | 1 |
| Jack | 1 |
| Compliance certificates | RoHS |
|---|---|
| Manual | Yes |
| Plug and Play | Yes |
| Operating temperature (T-T) | 0 – 40 °C |
| Storage temperature (T-T) | -20 – 60 °C |
| AC input frequency | 50 – 60 Hz |
| Operating relative humidity (H-H) | 20 – 80% |
| Maximum refresh rate | 144 Hz |
| Headphone out | No |
| Display brightness (typical) | 350 cd/m² |
| Audio output | Yes |
| RMS rated power | 6 W |
| Display diagonal (metric) | 68.6 cm |
| Non-operating altitude | 0 – 12192 m |
| Rezoluție monitor | 1920 x 1080 |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Touchscreen | |
| Webcam | Nu |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| FreeSync | Da |
| HDR | Nu |
| USB Type-C | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Culoare monitor | Negru |
| Harmonized System (HS) code | 85285210 |
| Diagonala monitor | 26 – 29 inch |
| Tip panel | VA |
| Refresh rate | 100 – 144 Hz |
| Timp de răspuns monitor | 4 – 5 ms |
| Luminozitate maximă | 350 – 499 cd/m2 |
| Boxe integrate | Da |
| DisplayPort | Da |
| Backlight type | W-LED |
| Supported graphics resolutions | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Aspect ratio | 16:9 |
| Dynamic contrast ratio marketing name | Mega Infinity DCR |
| Response time (fast) | 1 ms |
| Pixel density | 82 ppi |
| Horizontal scan range | 20 – 200 kHz |
| Vertical scan range | 48 – 144 Hz |
| Digital vertical frequency | 48 – 144 Hz |
| DDC/CI | Yes |
| Haze rate | 25% |
| Surface hardness | 3H |
| Colour gamut | 101.5% |
| sRGB coverage (typical) | 121.9% |
| NTSC coverage (typical) | 101.5% |
| Display sRGB | Yes |
| AMD FreeSync | Yes |
| AMD FreeSync type | FreeSync Premium |
| Component video sync | Separate sync |
| Product colour | Black, Chrome |
| Front bezel colour | Black |
| Detachable stand | Yes |
| Feet colour | Chrome |
| Audio input | No |
| Height adjustment | 10 cm |
| On Screen Display (OSD) | Yes |
| Number of OSD languages | 21 |
| LED indicators | Operation, Stand-by |
| Energy efficiency class (SDR) | F |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 25 kWh |
| Power consumption (typical) | 32.2 W |
| Power supply type | External |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 413369 |
| Operating altitude | 0 – 3658 m |
| Width (with stand) | 613 mm |
| Depth (with stand) | 224 mm |
| Height (with stand) | 545 mm |
| Weight (with stand) | 5.52 kg |
| Width (without stand) | 613 mm |
| Depth (without stand) | 41 mm |
| Height (without stand) | 368 mm |
| Weight (without stand) | 3.84 kg |
| Package width | 680 mm |
| Package depth | 202 mm |
| Package height | 626 mm |
| Package weight | 8.19 kg |
| Cables included | DisplayPort, HDMI, AC |
| Doesn't contain | Mercury, PVC/BFR |
| Exterior finish type | Textured |
| Recyclable packaging material | 100% |
| Heavy metals free | Hg (mercury), Pb (lead) |
| EasyRead mode | Yes |
| LowBlue mode | Yes |
| Mean time between failures (MTBF) | 50000 h |
| Certification | CB, TUV/GS, TUV Ergo, CU-EAC, EAEU RoHS, CE Mark, UKRAINIAN |
| Picture enhancement | SmartImage Game |
| Regulatory Approvals | CB; TUV/GS; TUV Ergo; CU-EAC; EAEU RoHS; CE Mark; UKRAINIAN |
| HDMI | Da |
| DVI | Nu |
| Producator | PHILIPS |
| Garantie | 36 |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.
Recenzii
Nu există recenzii până acum.