
Magazin calculatoare, sisteme de supraveghere,sisteme de alarma, webdesign
Tel: (+40) 371 710 771
Fax: (+40) 371 710 771
Email: office@officeconect.ro
Office Conect SRL
Str. 3 Nr. 1128, Paleu, BIHOR, RO
MONITOR Philips 24M1N3200VS 23.8 inch, Panel Type: VA, Backlight: WLED ,Resolution: 1920×1080, Aspect Ratio: 16:9, Refresh Rate:165Hz, Responsetime GtG: 4 ms, Brightness: 350 cd/m², Contrast (static):3500:1,Contrast (dynamic): Mega Infinity DCR, Viewing angle: 178/178,ColorGamut (NTSC/sRGB/Adobe RGB/DCI-P3): 96%/126%/88%, Colours: 16.7M,3Wx2speakers, Adjustability: Tilt: -5/20, Connectivity: HD MI2x2.0NoDisplayPort 1x 1.2, VESA: 100×100
| MNT-Resolution | FHD |
|---|---|
| MNT-Screen-Size | 24.x" |
| Screen-Format | 16:9 |
| Tech-3D | No |
| MNT-Color | Black |
| Compliance certificates | RoHS |
| Manual | Yes |
| Plug and Play | Yes |
| Operating temperature (T-T) | 0 – 40 °C |
| Storage temperature (T-T) | -20 – 60 °C |
| AC input frequency | 50 – 60 Hz |
| Operating relative humidity (H-H) | 20 – 80% |
| HDMI version | 2.0 |
| Number of speakers | 2 |
| Maximum refresh rate | 165 Hz |
| Low Blue Light technology | Yes |
| Display technology | LED |
| Display brightness (typical) | 350 cd/m² |
| Audio output | Yes |
| Width (without stand) | 540 mm |
| RMS rated power | 6 W |
| Diagonala monitor | 23 – 25 inch |
| Rezoluție monitor | 1920 x 1080 |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Touchscreen | |
| Webcam | Nu |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| FreeSync | Da |
| HDR | Nu |
| USB Type-C | Nu |
| HDMI | Da |
| DVI | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Culoare monitor | Negru |
| Display surface | Matt |
| Pixel Pitch | 0.2745 x 0.2745 mm |
| Viewable size, horizontal | 52.7 cm |
| Viewable size, vertical | 29.6 cm |
| HDCP | Yes |
| Width (with stand) | 540 mm |
| Harmonized System (HS) code | 85285210 |
| Tip panel | VA |
| Timp de răspuns monitor | 4 – 5 ms |
| Luminozitate maximă | 350 – 499 cd/m2 |
| Boxe integrate | Da |
| DisplayPort | Da |
| Backlight type | W-LED |
| Aspect ratio | 16:9 |
| Dynamic contrast ratio marketing name | Mega Infinity DCR |
| Response time (fast) | 1 ms |
| DDC/CI | Yes |
| Haze rate | 25% |
| Surface hardness | 3H |
| Display sRGB | Yes |
| AMD FreeSync | Yes |
| AMD FreeSync type | FreeSync Premium |
| Component video sync | Separate sync |
| On Screen Display (OSD) | Yes |
| Number of OSD languages | 21 |
| LED indicators | Operation, Stand-by |
| Energy efficiency class (SDR) | F |
| Power supply type | External |
| Operating altitude | 0 – 3658 m |
| Doesn't contain | Mercury, PVC/BFR |
| Exterior finish type | Textured |
| Recyclable packaging material | 100% |
| EasyRead mode | Yes |
| LowBlue mode | Yes |
| Mean time between failures (MTBF) | 50000 h |
| Picture enhancement | SmartImage Game |
| Energy efficiency class (HDR) | Not available |
| HDCP version | 2.2 |
| NTSC coverage (typical) | 96% |
| Refresh rate | 145 – 200 Hz |
| Power consumption (typical) | 21 W |
| Depth (without stand) | 43 mm |
| Screen shape | Flat |
| Flicker-free technology | Yes |
| Stand included | Yes |
| DisplayPort version | 1.2 |
| Horizontal scan range | 30 – 200 kHz |
| Vertical scan range | 48 – 165 Hz |
| Non-operating altitude | 3658 – 12192 m |
| Low input lag | Yes |
| Compatible operating systems | Mac OS X Windows 10 / 8.1 / 8 / 7 |
| Pixel density | 92.56 ppi |
| Height (without stand) | 321 mm |
| Weight (without stand) | 2.4 kg |
| Package width | 600 mm |
| Package depth | 164 mm |
| Package height | 526 mm |
| Cables included | HDMI, DisplayPort, AC |
| Certification | CB, CE Mark, FCC Class B, ICES-003, CU-EAC, EAEU RoHS, TUV/ISO9241-307, TUV-BAUART |
| Energy efficiency class (old) | F |
| Response time | 4 ms |
| Colour gamut standard | sRGB |
| Feet colour | Black |
| Weight (with stand) | 3.6 kg |
| Depth (with stand) | 193 mm |
| Height (with stand) | 416 mm |
| Contrast ratio (typical) | 3500:1 |
| sRGB coverage (typical) | 125.9% |
| Adobe RGB coverage | 87.5% |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 908324 |
| Package weight | 5.55 kg |
| Producator | PHILIPS |
| Garantie | 36 |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.
Recenzii
Nu există recenzii până acum.