
Magazin calculatoare, sisteme de supraveghere,sisteme de alarma, webdesign
Tel: (+40) 371 710 771
Fax: (+40) 371 710 771
Email: office@officeconect.ro
Office Conect SRL
Str. 3 Nr. 1128, Paleu, BIHOR, RO
Monitor 23.6″ PHILIPS 243B9, FHD 1920*1080, IPS, 16:9, WLED, 75 Hz, 4ms ,250 cd/mp, 1000:1/ 50M:1, 178/178, Anti-Glare, 3H, Haze 25%,Flicker-free, EasyRead, LowBlue Mode, Adaptive sync, DP, HDMI, USB-C 3.2Gen 2, 4*USB 3.2, PC audio-in, Headphone out, boxe 2*2W,Kens ingtonlock, VESA 100×100, pivot, cabluri HDMI/ DP/ USB-C incluse,culoarenegru
| MNT-Resolution | FHD |
|---|---|
| MNT-Screen-Size | 23.x" |
| Pivot | Yes |
| Screen-Format | 16:9 |
| Tech-3D | No |
| Segment | |
| Gama monitor | Consumer |
| Compliance certificates | RoHS |
| Power consumption (standby) | 0.3 W |
| Windows operating systems supported | Windows 10, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1 |
| Manual | Yes |
| Mac operating systems supported | Yes |
| Plug and Play | Yes |
| External power adapter | No |
| Operating temperature (T-T) | 0 – 40 °C |
| Storage temperature (T-T) | -20 – 60 °C |
| AC input frequency | 50 – 60 Hz |
| Built-in USB hub | Yes |
| Operating relative humidity (H-H) | 20 – 80% |
| On/off switch | Yes |
| Contrast ratio (typical) | 1000:1 |
| Swivelling | Yes |
| RMS rated power | 2 W |
| Width (with stand) | 541 mm |
| Non-operating altitude | 0 – 12192 m |
| Diagonala monitor | 23 – 25 inch |
| Tip panel | IPS |
| Rezoluție monitor | 1920 x 1080 |
| Refresh rate | – Sub 100 Hz |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Luminozitate maximă | 250 – 349 cd/m2 |
| Touchscreen | |
| Webcam | Nu |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| HDR | Nu |
| HDMI | Da |
| DVI | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Culoare monitor | Negru |
| Maximum refresh rate | 75 Hz |
| Display surface | Matt |
| Viewable size, horizontal | 52.7 cm |
| Viewable size, vertical | 29.6 cm |
| Digital vertical frequency | 48 – 75 Hz |
| HDCP | Yes |
| Harmonized System (HS) code | 85285210 |
| Timp de răspuns monitor | 4 – 5 ms |
| Boxe integrate | Da |
| DisplayPort | Da |
| Backlight type | W-LED |
| Supported graphics resolutions | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Aspect ratio | 16:9 |
| DDC/CI | Yes |
| Front bezel colour | Black |
| On Screen Display (OSD) | Yes |
| LED indicators | Operation, Stand-by |
| Operating altitude | 0 – 3658 m |
| Recyclable packaging material | 100% |
| Heavy metals free | Hg (mercury), Pb (lead) |
| EasyRead mode | Yes |
| FreeSync | Nu |
| USB Type-C | Da |
| Contrast ratio (dynamic) | 50000000:1 |
| Dynamic contrast ratio marketing name | SmartContrast |
| Number of USB Type-C upstream ports quantity | 1 |
| Bundled software | SmartControl |
| USB Power Delivery revision | 3.0 |
| Mean time between failures (MTBF) | 70000 h |
| Post-consumer recycled plastic | 85% |
| USB hub version | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Number of upstream ports | 1 |
| 3D | No |
| USB upstream port type | USB Type-C |
| USB Power Delivery up to | 65 W |
| TV tuner integrated | No |
| Vertical scan range | 48 – 75 Hz |
| Supported video modes | 1080p |
| Component video sync | Separate sync, Sync-on-green (SOG) |
| PC Audio in | Yes |
| AC (power) in | Yes |
| Swivel angle range | -175 – 175° |
| Display number of colours | 16.78 million colours |
| Pixel Pitch | 0.275 x 0.275 mm |
| Horizontal scan range | 30 – 85 kHz |
| Digital horizontal frequency | 30 – 85 kHz |
| USB Type-A downstream ports quantity | 4 |
| Pixel density | 93 ppi |
| Energy efficiency class (SDR) | D |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 15 kWh |
| Height adjustment | 15 cm |
| DisplayPort version | 1.2 |
| Package depth | 198 mm |
| Width (without stand) | 541 mm |
| Package width | 600 mm |
| sRGB coverage (typical) | 104% |
| Height (without stand) | 332 mm |
| Tilt angle range | -5 – 30° |
| Colour gamut | 90% |
| NTSC coverage (typical) | 90% |
| Power consumption (typical) | 17.1 W |
| Power consumption (PowerSave) | 12.8 W |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 337895 |
| Depth (with stand) | 216 mm |
| Height (with stand) | 522 mm |
| Weight (with stand) | 5.19 kg |
| Depth (without stand) | 63 mm |
| Weight (without stand) | 3.57 kg |
| Package height | 475 mm |
| Package weight | 6.89 kg |
| Cables included | AC, DisplayPort, HDMI, USB Type-C |
| Certification | CE Mark, FCC Class B, SEMKO, CU-EAC, TUV Ergo, TUV/GS, EPA, ICES-003, UKRAINIAN, CB |
| Producator | PHILIPS |
| Garantie | 24 |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.
Recenzii
Nu există recenzii până acum.