
Magazin calculatoare, sisteme de supraveghere,sisteme de alarma, webdesign
Tel: (+40) 371 710 771
Fax: (+40) 371 710 771
Email: office@officeconect.ro
Office Conect SRL
Str. 3 Nr. 1128, Paleu, BIHOR, RO
Monitor 23.8″ PHILIPS 242B9TN, multitouch 10 puncte
| MNT-Resolution | FHD |
|---|---|
| MNT-Screen-Size | 23.x" |
| Screen-Format | 16:9 |
| Tech-3D | No |
| Compliance certificates | RoHS |
| Windows operating systems supported | Windows 10, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1 |
| Manual | Yes |
| Mac operating systems supported | Yes |
| Linux operating systems supported | Yes |
| Plug and Play | Yes |
| Operating temperature (T-T) | 0 – 40 °C |
| Mobile operating systems supported | Android |
| Storage temperature (T-T) | -20 – 60 °C |
| AC input frequency | 50 – 60 Hz |
| Built-in USB hub | Yes |
| Operating relative humidity (H-H) | 20 – 80% |
| Contrast ratio (typical) | 1000:1 |
| Display surface | Gloss |
| Number of speakers | 2 |
| Low Blue Light technology | Yes |
| Touch technology | Multi-touch |
| VGA (D-Sub) ports quantity | 1 |
| Diagonala monitor | 23 – 25 inch |
| Rezoluție monitor | 1920 x 1080 |
| Refresh rate | – Sub 100 Hz |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Webcam | Nu |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| HDR | Nu |
| USB Type-C | Nu |
| HDMI | Da |
| Thunderbolt | Nu |
| Culoare monitor | Negru |
| Viewable size, horizontal | 52.7 cm |
| Viewable size, vertical | 29.6 cm |
| Digital vertical frequency | 48 – 75 Hz |
| HDCP | Yes |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 18 kWh |
| Harmonized System (HS) code | 85285210 |
| Timp de răspuns monitor | 4 – 5 ms |
| Boxe integrate | Da |
| DisplayPort | Da |
| Backlight type | W-LED |
| Supported graphics resolutions | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Aspect ratio | 16:9 |
| DDC/CI | Yes |
| Display sRGB | Yes |
| Front bezel colour | Black |
| On Screen Display (OSD) | Yes |
| Number of OSD languages | 21 |
| LED indicators | Operation, Stand-by |
| Operating altitude | 0 – 3658 m |
| Exterior finish type | Textured |
| Recyclable packaging material | 100% |
| Heavy metals free | Hg (mercury), Pb (lead) |
| EasyRead mode | Yes |
| LowBlue mode | Yes |
| Tip panel | TN |
| Luminozitate maximă | – Sub 250 cd/m2 |
| Touchscreen | |
| FreeSync | Nu |
| Response time | 5 ms |
| Wall mountable | Yes |
| Contrast ratio (dynamic) | 50000000:1 |
| Dynamic contrast ratio marketing name | SmartContrast |
| Bundled software | SmartControl |
| Doesn't contain | PVC/BFR, Mercury |
| Mean time between failures (MTBF) | 70000 h |
| Picture enhancement | SmartImage |
| USB Type-A downstream ports quantity | 2 |
| Built-in microphone | No |
| Vertical scan range | 48 – 75 Hz |
| Montare VESA | Nu |
| Supported video modes | 1080p |
| Component video sync | Separate sync, Sync-on-green (SOG) |
| HDMI ports quantity | 1.4 |
| PC Audio in | Yes |
| Recommended resolution | 1920 x 1080 @ 60 Hz |
| Display number of colours | 16.78 million colours |
| Pixel Pitch | 0.275 x 0.275 mm |
| Horizontal scan range | 30 – 85 kHz |
| Digital horizontal frequency | 30 – 85 kHz |
| DVI | Da |
| DVI port | Yes |
| Screen shape | Flat |
| Pixel density | 93 ppi |
| Flicker-free technology | Yes |
| Stand included | Yes |
| DVI-D ports quantity | 1 |
| DisplayPort version | 1.2 |
| Energy efficiency scale | A+++ to D |
| Depth (without stand) | 50 mm |
| Non-operating altitude | 3658 – 12192 m |
| NTSC coverage (typical) | 72% |
| DisplayPorts quantity | 1.2 |
| Touchscreen technology | Projected capacitive system |
| Number of simultaneous touchpoints | 10 |
| Surface hardness | 7H |
| USB Touch port | Yes |
| International Protection (IP) code | IP65 |
| Connection to PC | Yes |
| Regulatory Approvals | CB; CE Mark; FCC Class B; SEMKO; UKRAINIAN; ICES-003; TUV/GS; TUV Ergo; CU-EAC; EAEU RoHS; cETLus |
| Touch method | Stylus, Finger, Glove |
| Energy efficiency class (old) | A |
| Colour gamut standard | sRGB |
| Package width | 620 mm |
| Feet colour | Black |
| Package depth | 168 mm |
| Touchscreen type | Tabletop |
| Power consumption (PowerSave) | 11.5 W |
| Power supply type | AC |
| Width (without stand) | 554 mm |
| Height (without stand) | 338 mm |
| Weight (without stand) | 4.86 kg |
| Package height | 433 mm |
| Display viewable area (HxV) | 527 x 296.5 mm |
| Audio input | 1 |
| RMS rated power | 4 W |
| Cables included | HDMI, USB Type-A to USB Type-B, AC |
| Stylus included | Yes |
| Power consumption (typical) | 15.68 W |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 399651 |
| Package weight | 7.77 kg |
| Certification | CB, CE Mark, FCC Class B, SEMKO, EPA, UKRAINIAN, ICES-003, TUV/GS, TUV Ergo, CU-EAC, EAEU |
| Producator | PHILIPS |
| Garantie | 36 |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.
Recenzii
Nu există recenzii până acum.