
Magazin calculatoare, sisteme de supraveghere,sisteme de alarma, webdesign
Tel: (+40) 371 710 771
Fax: (+40) 371 710 771
Email: office@officeconect.ro
Office Conect SRL
Str. 3 Nr. 1128, Paleu, BIHOR, RO
| General | |
| Recomandat pentru | Office |
| Tip panel | VA |
| Diagonala | 21.5 inch |
| Anti-Glare | Da |
| Rezolutie | 1920 x 1080 pixeli |
| Timp de raspuns | 4 ms |
| Refresh Rate | 75 Hz |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Contrast | 3000:1 (normal) |
| Luminozitate | 250 cd/mp |
| Densitate pixeli | 102 PPI |
| Unghi de vizibilitate | 178/178 grade |
| Dimensiune punct | 0.2493 mm |
| Culoare | Negru |
| Putere consumata | 13 W (normal) 0.5 W (standby) |
| Boxe integrate | 2x 2 W |
| Dimensiuni | Cu suport: 493 x 369 x 220 mm Fara suport: 493 x 286 x 53 mm |
| Greutate | Cu suport: 2.8 Kg Fara suport: 2.4 Kg |
| Montare perete | 100 x 100 VESA |
| Plug and play | Da |
| Accesorii incluse | Cablu alimentare Cablu HDMI |
| Tehnologii | Flicker-Free Bluelight Reducer |
| Tehnologii | |
| Flicker Free | Da |
| Blue Light Reducer | Da |
| Ergonomie | |
| Inclinare | -5/+20 |
| Porturi | |
| HDMI | 1 |
| Display Port | 1 |
| VGA | 1 |
| MNT-Resolution | FHD |
|---|---|
| MNT-Screen-Size | 22.x" |
| Screen-Format | 16:9 |
| Tech-3D | No |
| MNT-Color | Black |
| Compliance certificates | RoHS |
| Windows operating systems supported | Windows 10, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1 |
| Manual | Yes |
| Plug and Play | Yes |
| Operating temperature (T-T) | 0 – 40 °C |
| Storage temperature (T-T) | -20 – 60 °C |
| AC input frequency | 50 – 60 Hz |
| Operating relative humidity (H-H) | 20 – 80% |
| RMS rated power | 2 W |
| Non-operating altitude | 0 – 12192 m |
| Rezoluție monitor | 1920 x 1080 |
| Refresh rate | – Sub 100 Hz |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Touchscreen | |
| Webcam | Nu |
| Boxe integrate | Nu |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| HDR | Nu |
| USB Type-C | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Culoare monitor | Negru |
| Maximum refresh rate | 75 Hz |
| Digital vertical frequency | 48 – 75 Hz |
| Harmonized System (HS) code | 85285210 |
| Tip panel | VA |
| Timp de răspuns monitor | 4 – 5 ms |
| DisplayPort | Da |
| Backlight type | W-LED |
| Aspect ratio | 16:9 |
| Dynamic contrast ratio marketing name | Mega Infinity DCR |
| DDC/CI | Yes |
| Haze rate | 25% |
| Surface hardness | 3H |
| Display sRGB | Yes |
| Audio input | No |
| On Screen Display (OSD) | Yes |
| Number of OSD languages | 21 |
| LED indicators | Operation, Stand-by |
| Operating altitude | 0 – 3658 m |
| Exterior finish type | Textured |
| Recyclable packaging material | 100% |
| EasyRead mode | Yes |
| LowBlue mode | Yes |
| Mean time between failures (MTBF) | 50000 h |
| FreeSync | Nu |
| Power supply type | Internal |
| Heavy metals free | Hg (mercury) |
| Picture enhancement | SmartImage |
| Depth (with stand) | 220 mm |
| Vertical scan range | 48 – 75 Hz |
| Luminozitate maximă | N/A |
| Montare VESA | Nu |
| Diagonala monitor | 21 – 22 inch |
| Display diagonal | 54.6 cm (21.5) |
| Pixel density | 102 ppi |
| Display diagonal (metric) | 54.6 cm |
| Component video sync | Separate sync, Sync-on-green (SOG) |
| HDMI ports quantity | 1.4 |
| PC Audio in | Yes |
| Horizontal scan range | 30 – 85 kHz |
| Digital horizontal frequency | 30 – 85 kHz |
| Sync-on-green (SOG) | Yes |
| DisplayPort version | 1.2 |
| Package width | 565 mm |
| Cables included | HDMI, AC |
| Weight (without stand) | 2.4 kg |
| Depth (without stand) | 44 mm |
| Pixel Pitch | 0.2493 x 0.241 mm |
| Viewable size, horizontal | 47.9 cm |
| Viewable size, vertical | 26 cm |
| DisplayPorts quantity | 1.2 |
| Power consumption (typical) | 13.3 W |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 399207 |
| Width (with stand) | 493 mm |
| Height (with stand) | 369 mm |
| Weight (with stand) | 2.79 kg |
| Width (without stand) | 493 mm |
| Height (without stand) | 286 mm |
| Package depth | 111 mm |
| Package height | 440 mm |
| Package weight | 3.87 kg |
| Certification | UKRAINIAN, CB, TUV/GS, TUV Ergo, CU-EAC, EAEU RoHS, CE Mark |
| Regulatory Approvals | UKRAINIAN; CB; TUV/GS; TUV Ergo; CU-EAC; EAEU RoHS; CE Mark |
| Energy efficiency class (old) | E |
| HDMI | Da |
| DVI | Nu |
| Producator | PHILIPS |
| Garantie | 36 |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.
Recenzii
Nu există recenzii până acum.