
Magazin calculatoare, sisteme de supraveghere,sisteme de alarma, webdesign
Tel: (+40) 371 710 771
Fax: (+40) 371 710 771
Email: office@officeconect.ro
Office Conect SRL
Str. 3 Nr. 1128, Paleu, BIHOR, RO
Monitor 19.5″ PHILIPS 203V5LSB26, 1600*900, TN, 16:9, WLED, 5 ms, 200 cd/m2, 90/50, 600:1, D-SUB, VESA, Kensington lock, Black
| MNT-Resolution | HD |
|---|---|
| MNT-Screen-Size | 19.x" |
| Screen-Format | 16:9 |
| Tech-3D | No |
| Segment | |
| Gama monitor | Consumer |
| Compliance certificates | RoHS |
| Power consumption (off) | 0.5 W |
| Manual | Yes |
| Plug and Play | Yes |
| Operating temperature (T-T) | 0 – 40 °C |
| Storage temperature (T-T) | -20 – 60 °C |
| AC input frequency | 50 – 60 Hz |
| Operating relative humidity (H-H) | 20 – 80% |
| On/off switch | Yes |
| Contrast ratio (typical) | 600:1 |
| Display technology | LED |
| Panel type | TFT |
| Headphone out | No |
| Non-operating altitude | 0 – 12192 m |
| DVI port | No |
| VGA (D-Sub) ports quantity | 1 |
| Refresh rate | – Sub 100 Hz |
| Rata de aspect | 16:9 |
| Ecran Curbat: | Nu |
| Touchscreen | |
| Webcam | Nu |
| Boxe integrate | Nu |
| Montare VESA | Da |
| Portabil | Nu |
| G-Sync | Nu |
| HDR | Nu |
| USB Type-C | Nu |
| DisplayPort | Nu |
| DVI | Nu |
| Thunderbolt | Nu |
| Culoare monitor | Negru |
| Market positioning | Home |
| Cables included | AC, VGA |
| Harmonized System (HS) code | 85285210 |
| Timp de răspuns monitor | 4 – 5 ms |
| Backlight type | W-LED |
| Aspect ratio | 16:9 |
| Front bezel colour | Black |
| Detachable stand | Yes |
| Audio input | No |
| On Screen Display (OSD) | Yes |
| Number of OSD languages | 21 |
| LED indicators | Operation, Stand-by |
| Operating altitude | 0 – 3658 m |
| Recyclable packaging material | 100% |
| Heavy metals free | Hg (mercury), Pb (lead) |
| Diagonala monitor | 17 – 20 inch |
| Tip panel | TN |
| Luminozitate maximă | – Sub 250 cd/m2 |
| FreeSync | Nu |
| HDMI | Nu |
| Response time | 5 ms |
| Horizontal scan range | 30 – 83 kHz |
| Vertical scan range | 56 – 75 Hz |
| 3D | No |
| TV tuner integrated | No |
| Digital horizontal frequency | 30 – 83 kHz |
| Component video sync | Separate sync, Sync-on-green (SOG) |
| AC (power) in | Yes |
| Display number of colours | 16.78 million colours |
| Package depth | 109 mm |
| Separate H/V sync | Yes |
| Mean time between failures (MTBF) | 30000 h |
| Screen shape | Flat |
| Stand included | Yes |
| Sync-on-green (SOG) | Yes |
| Weight (without stand) | 2.03 kg |
| Depth (without stand) | 48 mm |
| Colour gamut standard | sRGB |
| Display brightness (typical) | 200 cd/m² |
| Viewing angle, horizontal | 90° |
| Sustainability certificates | EPEAT Silver, ENERGY STAR |
| Feet colour | Black |
| Rezoluție monitor | 1600 x 900 |
| Display diagonal | 49.5 cm (19.5) |
| Display resolution | 1600 x 900 pixels |
| HD type | HD+ |
| Supported graphics resolutions | 1600 x 900 |
| Viewing angle, vertical | 50° |
| Viewable size, horizontal | 43.4 cm |
| Tilt angle range | -3 – 10° |
| Digital vertical frequency | 56 – 75 Hz |
| Depth (with stand) | 170 mm |
| Package height | 350 mm |
| Pixel Pitch | 0.26 x 0.26 mm |
| Viewable size, vertical | 23.6 cm |
| Power consumption (typical) | 14.52 W |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 393752 |
| Width (with stand) | 465 mm |
| Height (with stand) | 345 mm |
| Weight (with stand) | 2.33 kg |
| Width (without stand) | 465 mm |
| Height (without stand) | 285 mm |
| Package width | 503 mm |
| Package weight | 3.23 kg |
| Certification | BSMI, CE Mark, FCC Class B, GOST, SEMKO, TUV/ISO9241-307, cETLus, WEEE |
| Recommended resolution | 1600 x 900 @ 60 Hz |
| Producator | PHILIPS |
| Garantie | 36 |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.
Recenzii
Nu există recenzii până acum.